Pamlsky pro péči o zuby pro psy ve slevě

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Svačinky pro péči o zuby: 9 produktů

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitamíny, minerály a další
636,65 Kč 749,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix large - velké balení

Pedigree Dentastix large -​ velké balení, 2.160 g

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
466,82 Kč 559,00 Kč (216,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix multipack - velké

Pedigree Dentastix multipack -​ velké

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
243,91 Kč 290,00 Kč

Doručení do 06. října

Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Podporuje péči o chrup
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
572,95 Kč 679,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix Small - velké balení

Pedigree Dentastix Small -​ velké balení, 880 g

  • Pro psy od 5 do 10 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
360,67 Kč 430,00 Kč (409,85 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix multipack - střední

Pedigree Dentastix multipack -​ střední

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
233,29 Kč 280,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • O 30 % méně kalorií
  • Lahodná příchuť krůty
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (9,07 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 ks

  • O 30 % méně kalorií
  • Lahodná příchuť krůty
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (12,69 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 ks

  • Pomáhá redukovat plak a zubní kámen
  • O 30 % méně kalorií
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (15,87 Kč / ks)

Doručení do 06. října