Psí sušenky ve slevě

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť
Filtr

Psí sušenky: 7 produktů

Pedigree Biscrok snack

Pedigree Biscrok snack, 500 g

  • Pevné a aromatické
  • 3 příchutě
  • Doplněno o vitaminy a minerální látky
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Křupavé
  • Masová náplň
  • S vitamíny a minerály
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Birthday Cookies

VEGDOG Birthday Cookies, 400 g

  • Doplňkové krmivo pro dospělé psy
  • K dostání pouze po omezenou dobu
  • Veganské
142,12 Kč 150,00 Kč (355,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovězím

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovězím, 70 g

  • Praktická forma kostek
  • Vhodné i pro štěňata od 8 týdnů
  • Méně než 3 kalorie na kostku
63,46 Kč 80,00 Kč (906,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Bites 8x20 g

Churu Bites 8x20 g, Kuřecí wraps se sýrem (96 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Skvělé jako tréninkový pamlsek
  • Bez obilovin
180,00 Kč (1 875,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Dog Fun Bites 8 x 12g

Churu Dog Fun Bites 8 x 12g, Kuřecí wraps se sýrem (96 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • S krémovou náplní
  • Bez obilovin
220,00 Kč (2 291,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Rolls Variace 20x12 g

Churu Rolls Variace 20x12 g, Rolls Variety (240 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
379,38 Kč 400,00 Kč (1 580,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října