Pedigree

Pedigree patří mezi nejznámější značky krmiva pro psy. Spadá pod společnost Mars Incorporated a už více než 80 let provází chovatele i jejich psí společníky na každém kroku. Každý produkt značky Pedigree nabízí psům kvalitní živiny a skvělou chuť.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití Typ balení
Filtr

Pedigree: 1 - 30 z 38 produktů

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitamíny, minerály a další
636,65 Kč 749,00 Kč

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix large - velké balení

Pedigree Dentastix large -​ velké balení, 2.160 g

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
466,82 Kč 559,00 Kč (216,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix multipack - velké

Pedigree Dentastix multipack -​ velké

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
243,91 Kč 290,00 Kč

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím, 800 g

  • 51 % masa
  • Bez přidaného cukru
  • Bez konzervantů
74,08 Kč 90,00 Kč (92,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Snacks  - ke kousání

Pedigree Snacks -​ ke kousání, 130 g

  • Měkké žvýkání
  • 100 % masová chuť
  • S vitamíny a omega-3 mastnými kyselinami
59,22 Kč 70,00 Kč (455,54 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Biscrok snack

Pedigree Biscrok snack, 500 g

  • Pevné a aromatické
  • 3 příchutě
  • Doplněno o vitaminy a minerální látky
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s drůbežím

Pedigree Pastete s drůbežím, 800 g

  • 51 % masa
  • Kuře, krůta a kachna
  • Pro dospělé psy
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě - 20 proužků

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě -​ 20 proužků

  • Z čerstvého masa
  • Měkká textura s kousky
  • Cenné živiny
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 07. října

Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Podporuje péči o chrup
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
572,95 Kč 679,00 Kč

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete ve vaničce

Pedigree Pastete ve vaničce, hovězí maso a játra (300 g)

  • Masová paštika
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Receptura respektující potřeby psů
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Professional Nutrition

Pedigree Professional Nutrition, drůbeží (12 kg)

  • Pro dospělé psy
  • Bez umělých barviv a aromat
  • Obsahuje celozrnné obiloviny
955,08 Kč 1 129,00 Kč (79,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Křupavé
  • Masová náplň
  • S vitamíny a minerály
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení - Selektion in Sauce

Pedigree Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení -​ Selektion in Sauce, 4.000 g

  • Praktické balení do zásoby
  • 4 různé příchutě
  • 40 x 100 g
488,04 Kč 579,00 Kč (122,01 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Extra Vital ve vaničce

Pedigree Extra Vital ve vaničce, 300 g

  • S cennými omega mastnými kyselinami
  • Jemná paštiková textura
  • Kompletní krmivo nebo ke smíchání
52,85 Kč 70,00 Kč (176,17 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Rodeo hovězí - velké balení 7 ks

Pedigree Rodeo hovězí -​ velké balení 7 ks

  • Pro psy od 4 měsíců
  • Zkroucená spirálová struktura
  • Chutné žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 07. října

Čerstvé kapsičky - Selektion in Gelee, 100 g 12x balení

Pedigree Čerstvé kapsičky -​ Selektion in Gelee, 100 g 12x balení, 1.200 g

  • 12 čerstvých kapsiček po 100 g
  • 4 různé příchutě
  • Receptura bohatá na vlákninu
148,38 Kč 180,00 Kč (123,65 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím a játry

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím a játry, 1.200 g

  • Syté hovězí kousky
  • Receptura bohatá na vlákninu
  • Bez palmového oleje
105,92 Kč 130,00 Kč (88,27 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Senior s telecím a drůbežím ve vaničce

Pedigree Senior s telecím a drůbežím ve vaničce, 300 g

  • Ideální pro starší psy
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Lahodná textura paštiky
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix Small - velké balení

Pedigree Dentastix Small -​ velké balení, 880 g

  • Pro psy od 5 do 10 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
360,67 Kč 430,00 Kč (409,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovězím

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovězím, 70 g

  • Praktická forma kostek
  • Vhodné i pro štěňata od 8 týdnů
  • Méně než 3 kalorie na kostku
63,46 Kč 80,00 Kč (906,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Senior suché krmivo s drůbežím masem a zeleninou

Pedigree Senior suché krmivo s drůbežím masem a zeleninou, 3 kg

  • Podporuje vitalitu ve stáří
  • Podporuje péči o zuby
  • Bez umělých barviv a aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Jumbone Maxi kost pro psy s hovězím a drůbežím masem

Pedigree Jumbone Maxi kost pro psy s hovězím a drůbežím masem, 180 g

  • Křupavé zvenku, měkké uvnitř
  • Méně než 5 % tuku na 100 g
  • Pro psy nad 15 kg
59,22 Kč 70,00 Kč (329,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Čerstvé kapsičky - Selektion mix

Pedigree Čerstvé kapsičky -​ Selektion mix, 1.200 g

  • 4 příchutě, po 3 baleních 100 g
  • Bohaté na vlákninu a bílkoviny
  • Bez umělých přísad a přidaného cukru
148,38 Kč 180,00 Kč (123,65 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Suché krmivo s hovězím a zeleninou

Pedigree Suché krmivo s hovězím a zeleninou, 3 kg

  • Vyvážená receptura
  • Se všemi důležitými živinami
  • Bez umělých aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Ranchos s hovězím

Pedigree Ranchos s hovězím, 70 g

  • 95 % podíl masa
  • Skvělý zážitek z kousání
  • Pro všechna plemena psů
59,22 Kč 70,00 Kč (846,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím, 12 kg

  • Vyvážená receptura s masem
  • Velikost granulí pro malé tlamky
  • Podporuje péči o chrup
742,79 Kč 879,00 Kč (61,90 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Snacks - mini kousky

Pedigree Snacks -​ mini kousky

  • Pro malá plemena psů
  • Optimální zážitek z kousání
  • S omega-3 mastnou kyselinou a dalšími
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 07. října

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží - mini

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží -​ mini, 160 g

  • Neštěpí se při kousání
  • Dobře stravitelné a výživné
  • Extra dlouhé žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč (370,13 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cuisine in Sauce s hovězím, těstovinami a mrkví

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím, těstovinami a mrkví, 800 g

  • Z přírodních surovin
  • Bez přidaného cukru a umělých aromat
  • Celozrnné těstoviny
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix multipack - střední

Pedigree Dentastix multipack -​ střední

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
233,29 Kč 280,00 Kč

Doručení do 07. října