Pedigree - pamlsky a odměny pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Oblast použití Typ balení
Filtr

Svačinky a odměny: 21 produktů

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitamíny, minerály a další
636,65 Kč 749,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix large - velké balení

Pedigree Dentastix large -​ velké balení, 2.160 g

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
466,82 Kč 559,00 Kč (216,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix multipack - velké

Pedigree Dentastix multipack -​ velké

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
243,91 Kč 290,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Snacks  - ke kousání

Pedigree Snacks -​ ke kousání, 130 g

  • Měkké žvýkání
  • 100 % masová chuť
  • S vitamíny a omega-3 mastnými kyselinami
59,22 Kč 70,00 Kč (455,54 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Biscrok snack

Pedigree Biscrok snack, 500 g

  • Pevné a aromatické
  • 3 příchutě
  • Doplněno o vitaminy a minerální látky
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě - 20 proužků

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě -​ 20 proužků

  • Z čerstvého masa
  • Měkká textura s kousky
  • Cenné živiny
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 06. října

Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Podporuje péči o chrup
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
572,95 Kč 679,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Křupavé
  • Masová náplň
  • S vitamíny a minerály
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Rodeo hovězí - velké balení 7 ks

Pedigree Rodeo hovězí -​ velké balení 7 ks

  • Pro psy od 4 měsíců
  • Zkroucená spirálová struktura
  • Chutné žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix Small - velké balení

Pedigree Dentastix Small -​ velké balení, 880 g

  • Pro psy od 5 do 10 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
360,67 Kč 430,00 Kč (409,85 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovězím

Pedigree Ranchos™ Cubes s hovězím, 70 g

  • Praktická forma kostek
  • Vhodné i pro štěňata od 8 týdnů
  • Méně než 3 kalorie na kostku
63,46 Kč 80,00 Kč (906,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Jumbone Maxi kost pro psy s hovězím a drůbežím masem

Pedigree Jumbone Maxi kost pro psy s hovězím a drůbežím masem, 180 g

  • Křupavé zvenku, měkké uvnitř
  • Méně než 5 % tuku na 100 g
  • Pro psy nad 15 kg
59,22 Kč 70,00 Kč (329,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Ranchos s hovězím

Pedigree Ranchos s hovězím, 70 g

  • 95 % podíl masa
  • Skvělý zážitek z kousání
  • Pro všechna plemena psů
59,22 Kč 70,00 Kč (846,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Snacks - mini kousky

Pedigree Snacks -​ mini kousky

  • Pro malá plemena psů
  • Optimální zážitek z kousání
  • S omega-3 mastnou kyselinou a dalšími
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží - mini

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží -​ mini, 160 g

  • Neštěpí se při kousání
  • Dobře stravitelné a výživné
  • Extra dlouhé žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč (370,13 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix multipack - střední

Pedigree Dentastix multipack -​ střední

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Obsahuje přidané vitaminy a další
233,29 Kč 280,00 Kč

Doručení do 06. října

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží - medium

Pedigree Jumbone hovězí a drůbeží -​ medium, 180 g

  • Neštěpí se při kousání
  • Pro psy od 10 kg
  • Dobře stravitelné a výživné
59,22 Kč 70,00 Kč (329,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 ks

  • O 30 % méně kalorií
  • Lahodná příchuť krůty
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (9,07 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 ks

  • O 30 % méně kalorií
  • Lahodná příchuť krůty
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (12,69 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Pedigree Ranchos Sticks

Pedigree Ranchos Sticks, 70 g

  • S přírodními kuřecími játry
  • Méně než 5 % tuku
  • Textura podporující žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč (846,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 ks

  • Pomáhá redukovat plak a zubní kámen
  • O 30 % méně kalorií
  • Pro psy od 8 týdnů a 2 kg
63,46 Kč 80,00 Kč (15,87 Kč / ks)

Doručení do 06. října