Pedigree - mokré a suché krmivo pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Hlavní krmivo: 17 produktů

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím, 800 g

  • 51 % masa
  • Bez přidaného cukru
  • Bez konzervantů
74,08 Kč 90,00 Kč (92,60 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Pastete s drůbežím

Pedigree Pastete s drůbežím, 800 g

  • 51 % masa
  • Kuře, krůta a kachna
  • Pro dospělé psy
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Pastete ve vaničce

Pedigree Pastete ve vaničce, hovězí maso a játra (300 g)

  • Masová paštika
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Receptura respektující potřeby psů
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Professional Nutrition

Pedigree Professional Nutrition, drůbeží (12 kg)

  • Pro dospělé psy
  • Bez umělých barviv a aromat
  • Obsahuje celozrnné obiloviny
955,08 Kč 1 129,00 Kč (79,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení - Selektion in Sauce

Pedigree Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení -​ Selektion in Sauce, 4.000 g

  • Praktické balení do zásoby
  • 4 různé příchutě
  • 40 x 100 g
488,04 Kč 579,00 Kč (122,01 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Extra Vital ve vaničce

Pedigree Extra Vital ve vaničce, 300 g

  • S cennými omega mastnými kyselinami
  • Jemná paštiková textura
  • Kompletní krmivo nebo ke smíchání
52,85 Kč 70,00 Kč (176,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Čerstvé kapsičky - Selektion in Gelee, 100 g 12x balení

Pedigree Čerstvé kapsičky -​ Selektion in Gelee, 100 g 12x balení, 1.200 g

  • 12 čerstvých kapsiček po 100 g
  • 4 různé příchutě
  • Receptura bohatá na vlákninu
148,38 Kč 180,00 Kč (123,65 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Senior s telecím a drůbežím ve vaničce

Pedigree Senior s telecím a drůbežím ve vaničce, 300 g

  • Ideální pro starší psy
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Lahodná textura paštiky
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím a játry

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím a játry, 1.200 g

  • Syté hovězí kousky
  • Receptura bohatá na vlákninu
  • Bez palmového oleje
105,92 Kč 130,00 Kč (88,27 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Senior suché krmivo s drůbežím masem a zeleninou

Pedigree Senior suché krmivo s drůbežím masem a zeleninou, 3 kg

  • Podporuje vitalitu ve stáří
  • Podporuje péči o zuby
  • Bez umělých barviv a aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Čerstvé kapsičky - Selektion mix

Pedigree Čerstvé kapsičky -​ Selektion mix, 1.200 g

  • 4 příchutě, po 3 baleních 100 g
  • Bohaté na vlákninu a bílkoviny
  • Bez umělých přísad a přidaného cukru
148,38 Kč 180,00 Kč (123,65 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Suché krmivo s hovězím a zeleninou

Pedigree Suché krmivo s hovězím a zeleninou, 3 kg

  • Vyvážená receptura
  • Se všemi důležitými živinami
  • Bez umělých aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Cuisine in Sauce s hovězím, těstovinami a mrkví

Pedigree Cuisine in Sauce s hovězím, těstovinami a mrkví, 800 g

  • Z přírodních surovin
  • Bez přidaného cukru a umělých aromat
  • Celozrnné těstoviny
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím, 12 kg

  • Vyvážená receptura s masem
  • Velikost granulí pro malé tlamky
  • Podporuje péči o chrup
742,79 Kč 879,00 Kč (61,90 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Cuisine in Sauce s kuřetem a mrkví

Pedigree Cuisine in Sauce s kuřetem a mrkví, 1.200 g

  • S jemnými kousky masa
  • Bohaté na vlákninu
  • Bez palmového oleje
105,92 Kč 130,00 Kč (88,27 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Cuisine in Sauce s králíkem a mrkví

Pedigree Cuisine in Sauce s králíkem a mrkví, 800 g

  • Z přírodních surovin
  • Bez přidaného cukru a umělých aromat
  • 100 % chuť
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Junior suché krmivo s drůbežím masem

Pedigree Junior suché krmivo s drůbežím masem, 3 kg

  • Kompletní krmivo pro rostoucí psy
  • Velikost sousta
  • Bez umělých barviv a aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 06. října