Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a hovězím masem, 400 g

Spojení vydatné a jemné chuti

80,00 Kč

(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 400 g

Skladem od 16. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do úterý, 20. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočkyVysoce kvalitní bílkovinyBez obilovin a lepku

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Lucky Lou Food Code Light drůbeží a jehněčí, 3 kg

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a hovězím masem, 400 g 80,00 Kč (200,00 Kč / kg)
Lucky Lou Food Code Light drůbeží a jehněčí, 3 kg 629,00 Kč (209,67 Kč / kg)
Celková cena: 709,00 Kč
Popis

Pozor, milovníci koček! Toto mokré krmivo poskytne Vaší kočce vše, co den co den potřebuje, zcela podle vzoru přírody. Představuje tak nejen vysoce kvalitní nutriční základ pro vitální život kočky, ale také chutná naprosto skvěle. Kvůli němu Vaše kočka nechá každou myš bez povšimnutí.

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
  • Receptura přizpůsobená potřebám koček podle vzoru přírody
  • S drůbežím masem, hovězím masem a cuketou
  • Vysoce kvalitní bílkoviny
  • Neodolatelně chutné
  • Dobře stravitelné
  • Bez přidaného cukru, genetické modifikace, obilovin a lepku
  • Vyrobeno bez testování na zvířatech
  • Prémiová kvalita z Německa

Doporučení pro krmení:

  • Denně podávejte množství odpovídající 3–5 % tělesné hmotnosti Vaší kočky.
  • Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
Produkt č. LLU-014961
Obsah: 400 g
EAN: 4260688853961
Výrobce č. 014961
Značky: Lucky Lou
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez genetického inženýrství, bez přidaného cukru, bez obilovin, bez lepku
Životní fáze: dospělý
Produktové řady: Lifestage
Složení

60 % drůbež (srdce, svalovina, játra, žaludek, krk, tuk), 26,8 % drůbeží a hovězí vývar, 10 % hovězí maso (srdce, svalovina, játra, plíce), 2 % cuketa, 1 % minerály, 0,2 % brutnákový olej

Složení

Analytické složky

Složení pro/na 100 g
surový protein 10,8 %
surová vláknina 0,4 %
surové oleje a tuky 5,8 %
surový popel 2,6 %
vlhkost 80 %
metabolizovatelná energie 94,5 kcal

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín D3 (3a671) 200 IU
zinek jako monohydrát síranu zinečnatého (3b605) 25 Milligramm
mangan (3b503) 1,4 Milligramm
měď (3b405) 1 Milligramm
jód (3b202) 0,75 Milligramm
taurin (3a370) 1.500 Milligramm
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Německo, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a hovězím masem (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder