Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a tuňákem, 800 g

Delikátní kompozice z masa a ryb

130,00 Kč

(162,50 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 800 g

Skladem od 16. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do úterý, 20. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Chutná lépe než jakákoliv myš
  • Bez obilovin a lepku

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a jehněčím masem, 800 g

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a tuňákem, 800 g 130,00 Kč (162,50 Kč / kg)
Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a jehněčím masem, 800 g 130,00 Kč (162,50 Kč / kg)
Celková cena: 260,00 Kč
Popis

Pozor, milovníci koček! Toto mokré krmivo poskytuje Vaší kočce vše, co den co den potřebuje, zcela podle vzoru přírody. Představuje tak nejen vysoce kvalitní nutriční základ pro vitální život kočky, ale navíc i báječně chutná. Kvůli němu nechá Vaše kočka každou myš bez povšimnutí.

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
  • Receptura přizpůsobená potřebám koček podle vzoru přírody
  • S drůbežím masem, tuňákem a pastinákem
  • Vysoce kvalitní bílkoviny
  • Neodolatelně chutné
  • Lehce stravitelné
  • Bez přidaného cukru, genetické modifikace, obilovin a lepku
  • Vyrobeno bez testování na zvířatech
  • Prémiová kvalita z Německa

Doporučení pro krmení:

  • Denně podávejte množství odpovídající 3–5 % tělesné hmotnosti Vaší kočky.
  • Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
Produkt č. LLU-14669
Obsah: 800 g
EAN: 4262437740669
Výrobce č. 14669
Značky: Lucky Lou
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez genetického inženýrství, bez přidaného cukru, bez obilovin, bez lepku
Životní fáze: dospělý
Produktové řady: Lifestage
Složení

60 % drůbež (srdce, svalovina, játra, žaludek, krk, tuk), 26,8 % vývar z drůbeže a tuňáka, 2 % pastinák, 1 % minerály, 0,2 % pupalkový olej

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 10,4 %
surová vláknina 0,4 %
surové oleje a tuky 5 %
surový popel 3 %
vlhkost 78 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
zinek jako monohydrát síranu zinečnatého (3b605) 25 mg
mangan (3b503) 1,4 mg
měď (3b405) 1 mg
jód (3b202) 0,75 mg
taurin (3a370) 1.500 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Německo, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a tuňákem (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder