Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a pstruhem, 400 g
Kompozice pro opravdové labužníky
80,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím masem
Drůbeží maso na maximum
80,00 Kč(200,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím a hovězím masem
Spojení vydatné a jemné chuti
118,38 Kč 130,00 Kč(147,98 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím a králičím masem
Každé sousto je opravdovým požitkem
130,00 Kč(162,50 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím masem a pstruhem
Kompozice pro opravdové labužníky
80,00 Kč(200,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím a kachním masem
To nejlepší z drůbeže
80,00 Kč(200,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím a bažantím masem
Pro labužníka ve Vaší kočce
70,93 Kč 80,00 Kč(177,33 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s hovězím a kančím masem
Vydatný masový požitek pro Vaši kočku
130,00 Kč(162,50 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím a jelením masem
„Když jelen zatroubí“
118,38 Kč 130,00 Kč(147,98 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím a jehněčím masem
Jemný a vydatný chuťový zážitek
50,00 Kč(250,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím masem a hmyzem
Pro mimořádný chuťový zážitek
80,00 Kč(200,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s hovězím masem a hmyzem
Maso s výjimečným doplňkem
50,00 Kč(250,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím masem a tuňákem
Delikátní kompozice z masa a ryb
80,00 Kč(200,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím masem a lososem
Nezbytnost pro milovníky ryb
80,00 Kč(200,00 Kč / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Adult s drůbežím masem a krevetami
S lahodnými krevetami pro extra požitek
80,00 Kč(200,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- Prémiové kompletní krmivo pro kočky. Podle vzoru přírody. Bez obilovin a lepku.
Popis
Pozor, milovníci koček! Toto mokré krmivo dodá Vaší kočce přesně podle vzoru přírody vše, co den co den potřebuje. Představuje tak nejen vysoce kvalitní nutriční základ pro vitální život kočky, ale také chutná naprosto skvěle. Kvůli němu nechá Vaše kočka každou myš bez povšimnutí.
- Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Receptura přizpůsobená potřebám koček podle vzoru přírody
- S drůbežím masem, pstruhem a hruškou
- Vysoce kvalitní bílkoviny
- Neodolatelně chutné
- Lehce stravitelné
- Bez přidaného cukru, genetické modifikace, obilovin a lepku
- Vyrobeno bez pokusů na zvířatech
- Prémiová kvalita z Německa
Doporučení pro krmení:
- Denně podávejte množství odpovídající 3–5 % tělesné hmotnosti Vaší kočky.
- Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
| Produkt č. | LLU-014985 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4260688853985 |
| Výrobce č. | 014985 |
| Značky: | Lucky Lou |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez genetického inženýrství, bez přidaného cukru, bez obilovin, bez lepku, netestováno na zvířatech |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | Lifestage |
Složení
60 % drůbež (srdce, svalovina, játra, žaludek, krk, tuk), 26,8 % vývar z drůbeže a pstruha, 10 % pstruh, 2 % hrušky, 1 % minerály, 0,2 % lososový olej
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| surový protein | 10,4 % |
| surová vláknina | 0,6 % |
| surové oleje a tuky | 5 % |
| surový popel | 2,9 % |
| vlhkost | 80 % |
| metabolizovatelná energie | 88,55 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 (3a671) | 200 IE |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého (3b605) | 25 mg |
| mangan (3b503) | 1,4 mg |
| měď (3b405) | 1 mg |
| jód (3b202) | 0,75 mg |
| taurin (3a370) | 1.500 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Německo, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a pstruhem (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování