Miamor Cat Cream Confect Junior 6x15 g, Junior (90 g)

Pamlsek pro kočky

60,00 Kč

(666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: Junior

Skladem od 04. listopadu

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do pátek, 06. listopadu

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Lahodný snack
  • Pro chvíle mezi krmeními
  • Praktické porcovací kapsičky

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Miamor Cat Cream Snack losos 6x15 g, 90 g

Miamor Cat Cream Confect Junior 6x15 g, Junior (90 g) 60,00 Kč (666,67 Kč / kg)
Miamor Cat Cream Snack losos 6x15 g, 90 g 60,00 Kč (666,67 Kč / kg)
Celková cena: 120,00 Kč
Popis

Cat Cream je lahodný krém, který Vaši kočku zaručeně rozvrní. Ideální snack pro hýčkání, který se obejde zcela bez přídatných látek a přitom má nízký obsah kalorií. V každé krabičce se nachází 6 praktických porcovacích kapsiček po 15 g, které jsou ideální pro snadné a hygienické krmení.

  • Receptura bez cukru
  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Porce připravené k podávání
  • Obsah: 6 kusů po 15 g

Doporučení pro krmení: Lahodný snack pro chvíle mezi krmeními. Denně můžete podávat 1 kapsičku - odpovídajícím způsobem snižte dávku kompletního krmiva. Dbejte na dostatek pitné vody.

Produkt č. MAR-181120
Obsah: 90 g
EAN: 4000158743206
Výrobce č. 181120
Značky: Miamor
Druh pochoutky pro kočky: krémová svačinka
Deklarace krmiva: doplňkové krmivo
Vlastnosti produktu: bez barviv, bez konzervantů
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

maso a vedlejší produkty živočišného původu (25 % drůbeže), rostlinné vedlejší produkty, mléko a mléčné výrobky

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 3 %
obsah tuku 4,5 %
surová vláknina 0,2 %
Rohöle und -fette 0 %
surový popel 2 %
vlhkost 87 %

Přísady

Složení
taurin 200 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Miamor Cat Cream Confect Junior 6x15 g (čeština)

1 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení

Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder