Pamlsky pro kočky ve slevě

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Svačinky: 25 produktů

Whiskas Crunch Snack s kuřecím, krůtím a kachním

Whiskas Crunch Snack s kuřecím, krůtím a kachním

  • Neodolatelně křupavý topping
  • Lahodné chutě
  • Znovuuzavíratelný sáček
48,61 Kč 60,00 Kč

Doručení do 06. října

Křupavé taštičky Megapack s kuřetem a sýrem

Whiskas Křupavé taštičky Megapack s kuřetem a sýrem, 180 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
114,41 Kč 140,00 Kč (635,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGCAT Pure Bites

VEGCAT VEGCAT Pure Bites, 60 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • S fermentovaným proteinem z mikroorganismů
  • Vegan
70,93 Kč 80,00 Kč (1 182,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Sticks - bohaté na kuře

Whiskas Sticks -​ bohaté na kuře, 18 g

  • Svačinka na přilepšenou
  • S omega-3 mastnými kyselinami
  • Bez barviv a aromat
31,62 Kč 40,00 Kč (1 756,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Mléčný Junior Snack s kuřecím

Whiskas Mléčný Junior Snack s kuřecím

  • Ideální pro 2-12měsíční koťata
  • Křupavé měkké mléčné jádro
  • Příchuť: kuře
48,61 Kč 60,00 Kč

Doručení do 06. října

Whiskas Křupavé taštičky Megapack s lososem

Whiskas Křupavé taštičky Megapack s lososem, 180 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
114,41 Kč 140,00 Kč (635,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Sticks - bohaté na hovězí

Whiskas Sticks -​ bohaté na hovězí, 18 g

  • Svačinka na přilepšenou
  • S omega-3 mastnými kyselinami
  • Bez barviv a aromat
31,62 Kč 40,00 Kč (1 756,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Sticks - bohaté na lososa

Whiskas Sticks -​ bohaté na lososa, 18 g

  • Svačinka na přilepšenou
  • S omega-3 mastnými kyselinami
  • Bez barviv a aromat
31,62 Kč 40,00 Kč (1 756,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pamlsky pro kočky Mixbox (kuře, sýr, losos) 12 x 60 g

Dreamies Pamlsky pro kočky Mixbox (kuře, sýr, losos) 12 x 60 g, 720 g

  • Křupavé a krémové
  • Bohatá receptura
  • Mix 2 příchutí
521,74 Kč 559,00 Kč (724,64 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s lososem

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s lososem, 30 g

  • 90 % ryb
  • Bez obilovin
  • Bez umělých barviv
59,07 Kč 70,00 Kč (1 969,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s kuřetem

Dreamies Meaty Sticks 6 Pack s kuřetem, 30 g

  • 90 % masa
  • Bez obilovin
  • Bez umělých barviv
59,07 Kč 70,00 Kč (1 969,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Snackbox koňské filety

Mjamjam Snackbox koňské filety, 40 g

  • Přírodní
  • Lze podávat suché i vlhčené
  • Bez přidaného cukru
149,23 Kč 160,00 Kč (3 730,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání s kuřecím masem 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání s kuřecím masem 4x14 g, s krevetami (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Receptura odpovídající potřebám druhu
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání s tuňákem 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání s tuňákem 4x14 g, se sýrem (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Vybrané ingredience
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Purrrrly No.105 hovězí srdce

catz finefood Purrrrly No.105 hovězí srdce, 35 g

  • Prémiové jednosložkové krmivo pro kočky
  • 100% mrazem sušené hovězí srdce
  • Bez přídatných látek
132,62 Kč 140,00 Kč (3 789,14 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání s lososem 4x14g

Churu Pamlsek na lízání s lososem 4x14g, Pure (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Jako pamlsek a topping
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání pro starší kočky 4x14g

Churu Pamlsek na lízání pro starší kočky 4x14g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro starší kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízký obsah kalorií
70,93 Kč 80,00 Kč (1 266,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Rolls 8x12 g

Churu Rolls 8x12 g, Kuřecí wraps (96 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Krémová náplň
  • Bez obilovin
180,00 Kč (1 875,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pamlsek na lízání Hairball Control 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání Hairball Control 4x14 g, Tuňák (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • S taurinem a vitamínem E
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání pro koťata 4x14g

Churu Pamlsek na lízání pro koťata 4x14g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro koťata
  • S taurinem a vitamínem E
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box

Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box, Kuřecí variace (280 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání Skin&Coat 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání Skin&Coat 4x14 g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro dospělé kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Meal Topper 20 x 14g

Churu Meal Topper 20 x 14g, Kuřecí (280 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízkokalorické
331,93 Kč 350,00 Kč (1 185,46 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Meal Topper 4 x 14g

Churu Meal Topper 4 x 14g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Skvělé také jako odměna
  • Vysoký obsah tekutin
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lucky Ones Cubes s kuřecím a husím masem

Lucky Lou Lucky Ones Cubes s kuřecím a husím masem, 80 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Až 87% podíl masa
  • Bez obilovin a lepku
82,80 Kč 90,00 Kč (1 035,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října