Různé pasty pro kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Typ balení
Filtr

Pamlsky: 1 - 30 z 47 produktů

Kattovit Speciální krém

Kattovit Speciální krém, Ledviny (90 g)

  • Se sníženým obsahem hořčíku
  • Bez cukru, barviv a konzervačních látek
  • Praktické jednotlivé porce
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kattovit Gastro speciální krém

Kattovit Gastro speciální krém, 90 g

  • Dietní doplňkové krmivo
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
  • Praktické jednotlivé porce
70,00 Kč (777,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kattovit Speciální krém

Kattovit Speciální krém, Močové cesty (90 g)

  • Se sníženým obsahem hořčíku
  • Bez cukru, barviv a konzervačních látek
  • Praktické jednotlivé porce
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Cat Cream Confect slad a sýr 6x15 g

Miamor Cat Cream Confect slad a sýr 6x15 g, 90 g

  • Anti-Hairball
  • Cenný sladový extrakt
  • Lahodná sýrová příchuť
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání 40x14g Box

Churu Pamlsek na lízání 40x14g Box, Kuřecí variace (560 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • S různými příchutěmi
  • Extra vysoký podíl tekutin
609,00 Kč (1 087,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Deli Moments Salmon 4x10 g

Felix Deli Moments Salmon 4x10 g, 40 g

  • Bez barviv
  • Bez přidaného cukru
  • Hustá konzistence
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Deli Moments 48x10g

Felix Deli Moments 48x10g, 480 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Se 3 různými variantami
  • Bez přidaného cukru
400,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Kitten 20x14g

Churu Kitten 20x14g, 280 g

  • Doplňkové krmivo pro koťata
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • 2 příchutě
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání 60x14g box

Churu Pamlsek na lízání 60x14g box, Tuňáková variace (840 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • S různými příchutěmi
  • Extra vysoký obsah tekutin
849,00 Kč (1 010,71 Kč / kg)

Doručení do 22. října

Miamor Cat Cream Snack losos 6x15 g

Miamor Cat Cream Snack losos 6x15 g, 90 g

  • Lahodná chuť
  • S cennými Omega 3
  • Ideální mezi jídly
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Deli Moments Chicken 4x10 g

Felix Deli Moments Chicken 4x10 g, 40 g

  • Bez barviv
  • Bez přidaného cukru
  • Hustá konzistence
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Cream hovězí a zelenina 5x15 g

Miamor Cream hovězí a zelenina 5x15 g, 75 g

  • Bez přidaného cukru
  • S čerstvým hovězím masem
  • Nízkokalorické složení
70,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Mäusle (myšky), multipack 6 ks

Lucky Lou Mäusle (myšky), multipack 6 ks, 6x28 g/20 ml (125 g)

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Jemné paté pro mlsání a tekuté pamlsky
  • Bez obilovin a lepku
130,00 Kč (1 040,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání s kuřecím masem 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání s kuřecím masem 4x14 g, s krevetami (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Receptura odpovídající potřebám druhu
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání s tuňákem 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání s tuňákem 4x14 g, se sýrem (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Vybrané ingredience
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Cat Cream Malt výhodné balení 24x15 g

Miamor Cat Cream Malt výhodné balení 24x15 g, 360 g

  • Dvě lahodné varianty
  • Anti-Hairball
  • Se sladovými extrakty
200,00 Kč (555,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání s lososem 4x14g

Churu Pamlsek na lízání s lososem 4x14g, Pure (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Jako pamlsek a topping
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Cat Cream kuřecí a zelenina 5x15 g

Miamor Cat Cream kuřecí a zelenina 5x15 g, 75 g

  • Bez přidaného cukru
  • S čerstvým kuřecím masem
  • Nízkokalorické složení
70,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání pro starší kočky 4x14g

Churu Pamlsek na lízání pro starší kočky 4x14g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro starší kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízký obsah kalorií
70,93 Kč 80,00 Kč (1 266,61 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pamlsek na lízání Hairball Control 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání Hairball Control 4x14 g, Tuňák (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • S taurinem a vitamínem E
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Hairball Control 20x14g

Churu Hairball Control 20x14g, 280 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • S taurinem a vitamínem E
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Mixbox pamlsků na lízání 50x14g

Churu Mixbox pamlsků na lízání 50x14g, Tuňák a kuřecí variace (700 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízký obsah kalorií
829,00 Kč (1 184,29 Kč / kg)

Doručení do 22. října

Lucky Lou Mäusle (myška) Multipack 20x28 g

Lucky Lou Mäusle (myška) Multipack 20x28 g, 560 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Delikátní paštika ve tvaru myšky
  • Bez obilovin a lepku
480,00 Kč (857,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Quetschkopf (tuba) Vitamin

Lucky Lou Quetschkopf (tuba) Vitamin, 100 g

  • Krémová vitamínová pasta pro kočky
  • Snadné dávkování
  • Bez laktózy
100,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Mäusle (myška) s tuňákem

Lucky Lou Mäusle (myška) s tuňákem, 28 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Delikátní paštika ve tvaru myšky
  • Bez obilovin a lepku
30,00 Kč (1 071,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání pro koťata 4x14g

Churu Pamlsek na lízání pro koťata 4x14g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro koťata
  • S taurinem a vitamínem E
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box

Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box, Kuřecí variace (280 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Quetschkopf (tuba) s játrovou paštikou

Lucky Lou Quetschkopf (tuba) s játrovou paštikou, 75 g

  • Krémová vitamínová pasta pro kočky
  • Anti-hairball efekt
  • Bez laktózy a obilovin
70,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dreamies Creamy Snack s kuřetem 4 x 10 g

Dreamies Creamy Snack s kuřetem 4 x 10 g, 40 g

  • Krémová odměna ke slíznutí
  • 4 kapsičky v balení
  • Obsahuje taurin
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dreamies Creamy Snack s lososem 4 x 10 g

Dreamies Creamy Snack s lososem 4 x 10 g, 40 g

  • Bohatý krémový snack
  • Obsahuje taurin
  • 4 kapsičky v balení
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října