Nápoje jako doplňky stravy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Nápoje: 18 produktů

Whiskas Kočičí mléko, lahev 6 ks

Whiskas Kočičí mléko, lahev 6 ks, 1.200 ml

  • Od 6 týdnů
  • Snížený obsah laktózy
  • Lehce stravitelné
179,80 Kč 220,00 Kč (149,83 Kč / l)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken, 40 g

  • Pro větší příjem tekutin
  • S kuřecí příchutí
20,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Trinkfein Vitaldrink Kitten s kuřecím masem 135 ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink Kitten s kuřecím masem 135 ml, 135 ml

  • Pro Kitten od 2. měsíce
  • Zvyšuje příjem tekutin
  • S nejjemnějšími kousky masa
24,49 Kč 30,00 Kč (181,41 Kč / l)

Doručení do 07. října

Miamor Trinkfein Vitaldrink se zeleninou

Miamor Trinkfein Vitaldrink se zeleninou, 135 g

  • S jemnými kousky masa a zeleniny
  • Podporuje příjem tekutin
  • Bez mléka
30,00 Kč (222,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml, Kuřecí (135 ml)

  • Motivuje k pití
  • Lahodná chuť
  • S nejjemnějšími kousky masa
24,49 Kč 30,00 Kč (181,41 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kattovit Urinary nápoj

Kattovit Urinary nápoj, 135 ml

  • Podporuje chuť k pití
  • S jemnými kuřecími kousky
  • Bez mléka
26,74 Kč 30,00 Kč (198,07 Kč / l)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink Salmon

Leonardo Drink Salmon, 40 g

  • Doplněk ke kompletnímu krmivu
  • Příchuť lososa
  • Podporuje příjem tekutin
19,99 Kč 30,00 Kč (499,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink Beef

Leonardo Drink Beef, 40 g

  • Doplněk ke kompletnímu krmivu
  • Příchuť hovězího masa
  • Podporuje příjem tekutin
19,99 Kč 30,00 Kč (499,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink Duck

Leonardo Drink Duck, 40 g

  • Doplněk ke kompletnímu krmivu
  • Příchuť kachny
  • Podporuje příjem tekutin
19,99 Kč 30,00 Kč (499,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink & Care Beauty Chicken

Leonardo Drink & Care Beauty Chicken, 40 g

  • Se šťavnatými kuřecími kousky ve vývaru
  • Podporuje normální kůži a normální srst
  • S taurinem
20,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink & Care Mobility Chicken

Leonardo Drink & Care Mobility Chicken, 40 g

  • S kuřecím masem a treskou ve vývaru
  • Podporuje příjem tekutin
  • S taurinem
20,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink Atlantic Cod

Leonardo Drink Atlantic Cod, 40 g

  • S kuřecím vývarem, kuřecím masem a treskou
  • Podporuje příjem tekutin
  • S taurinem
15,50 Kč 20,00 Kč (387,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Mäusle (myška) Drink-Snack Cheddar

Lucky Lou Mäusle (myška) Drink-​Snack Cheddar, 20 ml

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Bez laktózy a s nízkým obsahem kalorií
  • Bez obilovin a lepku
22,24 Kč 30,00 Kč (1 112,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Royal Canin Babycat Milk

Royal Canin Babycat Milk, 300 g

  • Vývoj mozku s DHA
  • Zdraví přirozené obranyschopnosti
  • Podpora mikrobiomu
449,32 Kč 500,00 Kč (1 497,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Mäusle (myška) Drink-Snack Gouda

Lucky Lou Mäusle (myška) Drink-​Snack Gouda, 20 ml

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Bez laktózy a s nízkým obsahem kalorií
  • Bez obilovin a lepku
22,24 Kč 30,00 Kč (1 112,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kattovit Ledviny/Renal nápoj

Kattovit Ledviny/Renal nápoj, Kuřecí (135 ml)

  • Podporuje chuť k pití
  • S jemnými masovými kousky
  • Bez mléka
26,74 Kč 30,00 Kč (198,07 Kč / l)

Doručení do 06. listopadu

Dokas Lososové smoothie pro kočky

Dokas Lososové smoothie pro kočky, 120 g

  • Certifikát MSC
  • S vitamíny a minerálními látkami
  • Nízkokalorické
55,96 Kč 70,00 Kč (466,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Kuřecí smoothie pro kočky

Dokas Kuřecí smoothie pro kočky, 120 g

  • Vysoce kvalitní filé z kuřecích prsou
  • S hodnotnými živinami
  • Nízkokalorické
55,96 Kč 70,00 Kč (466,33 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici