Dokas Lososové smoothie pro kočky, 120 g

Požitek pro Vaši kočku

55,96 Kč 70,00 Kč -20%

(466,33 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 120 g

skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Certifikát MSC
  • S vitamíny a minerálními látkami
  • Nízkokalorické

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Miamor Cat Cream Confect Játrová paštika 6x15 g, 90 g

Dokas Lososové smoothie pro kočky, 120 g 55,96 Kč (466,33 Kč / kg)
Miamor Cat Cream Confect Játrová paštika 6x15 g, 90 g 46,97 Kč (521,89 Kč / kg)
Celková cena: 102,93 Kč
Popis

Lososové smoothie je krémový, vitální snack, který Vaší kočce dodá důležité živiny a zároveň skvěle chutná. Díky praktickým porcovaným sáčkům zůstává pochoutka vždy čerstvá.

Doporučení pro krmení:

  • Podávejte maximálně 10 % denní energetické potřeby
  • Odpovídajícím způsobem upravte krmnou dávku hlavního krmiva a vždy zajistěte čerstvou vodu
  • Snack podávejte pod dohledem
  • Po otevření uchovávejte v chladničce a rychle spotřebujte.
Produkt č. DOK-180451
Obsah: 120 g
EAN: 4251276204449
Výrobce č. 180451
Značky: Dokas
Deklarace krmiva: doplňkové krmivo
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

60 % losos, rostlinné vedlejší produkty, řasy Kombu, celer, borůvky

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 8 %
surová vláknina 0,6 %
surové oleje a tuky 1,4 %
surový popel 0,4 %
vlhkost 87,4 %
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Dokas Handelsgesellschaft mbH, Leimkugelstraße 7, 45141, Essen, Německo, www.dokas.eu

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Dokas Lososové smoothie pro kočky (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder