Mokré krmivo pro mladé kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Typ balení
Filtr

Koťátka: 1 - 30 z 37 produktů

Leonardo Pro koťátka, drůbež

Leonardo Pro koťátka, drůbež, 85 g

  • Pro mladé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím masem

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím masem, 800 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro juniory
  • Vybrané ingredience
  • Bez obilovin a lepku
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Mjamjam Kitten kuřecí a lososový olej

Mjamjam Kitten kuřecí a lososový olej, 800 g

  • Plnohodnotné jídlo pro koťata
  • Obsahuje dostatek taurinu
  • Přírodní
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Pro koťátka

Leonardo Pro koťátka, 200 g

  • S drůbeží
  • Bez cukru a obilovin
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Betty's Landhausküche Kitten kuřecí & hovězí

Betty's Landhausküche Kitten kuřecí & hovězí, 200 g

  • Pro koťata od 2 do 12 měsíců
  • S extra velkým množstvím masa
  • Vysoká biologická dostupnost
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Meat in Sauce Kitten drůbež v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce Kitten drůbež v kapsičce, 85 g

  • Pro koťata a mladé kočky
  • Lahodné kousky
  • V omáčce
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Čerstvé kapsičky pro koťata v omáčce - jemný výběr 4 × 85 g

Sheba Čerstvé kapsičky pro koťata v omáčce -​ jemný výběr 4 × 85 g, 340 g

  • Pro koťata od 2 do 12 měsíců
  • Kvalitní suroviny
  • Bez obilovin
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kapsička pro koťata s telecím masem a lososovým olejem

Mjamjam Kapsička pro koťata s telecím masem a lososovým olejem, 125 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • S důležitým taurinem
  • Bez dochucovadel
44,84 Kč 50,00 Kč (358,72 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Royal Canin Kitten mokré krmivo jako Mousse

Royal Canin Kitten mokré krmivo jako Mousse, 12 x 85g (1.020g)

  • Měkká textura pro mléčné zuby
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
  • Podporuje vývoj mozku
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lifestage Kitten s drůbežím masem a pstruhem

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím masem a pstruhem, 800 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 20. října

catz finefood Classic Kitten No.05 losos a drůbež

catz finefood Classic Kitten No.05 losos a drůbež, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a sóji
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lifestage Kitten s drůbežím a hovězím masem

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím a hovězím masem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Složení odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Kapsička pro koťata s kuřecím masem a lososovým olejem

Mjamjam Kapsička pro koťata s kuřecím masem a lososovým olejem, 125 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • S důležitým taurinem
  • Vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuřecí a hovězí

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuřecí a hovězí, 100 g

  • Pro Kitten od 2 do 12 měsíců
  • Extra vysoký podíl masa
  • Optimální kombinace živin
50,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Royal Canin Kitten mokré krmivo v omáčce 12x85 g

Royal Canin Kitten mokré krmivo v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Měkká textura pro mléčné zuby
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti
  • Podporuje vývoj mozku
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Krmivo pro juniory - losos a mrkev 4x85 g

PURINA ONE Krmivo pro juniory -​ losos a mrkev 4x85 g, 340 g

  • Optimální výživa pro koťata
  • Vyvážená receptura
  • Bez umělých aromat
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuřecí & krůtí

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuřecí & krůtí, 100 g

  • Pro dospívající Kitten
  • Od 2. měsíce života
  • S vysoce kvalitním masem
50,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kitten s telecím masem a lososovým olejem

Mjamjam Kitten s telecím masem a lososovým olejem, 200 g

  • Plnohodnotné jídlo pro Kitten
  • Obsahuje dostatek taurinu
  • Přírodní
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic Kitten No. 03 drůbeží

catz finefood Classic Kitten No. 03 drůbeží, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro mladé kočky
  • Obzvláště jemná konzistence
  • Bez obilovin a sóji
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem, 300 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lucky Lou Lifestage Kitten Mix-Box

Lucky Lou Lifestage Kitten Mix-​Box, 12x125 g (1.500 g)

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Se 3 různými druhy
  • Složení odpovídající věku
430,00 Kč (286,67 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Betty's Landhausküche Kitten kuře a krůta

Betty's Landhausküche Kitten kuře a krůta, 200 g

  • Pro dospívající koťata
  • Vysoká biologická dostupnost
  • Optimální přísun živin
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem a pstruhem

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem a pstruhem, 300 g

  • Přizpůsobeno potřebám mladých koček
  • Složení odpovídající druhu a věku
  • Bez obilovin a lepku
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce Junior

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce Junior, 1.020 g

  • Pro 2-12měsíční koťata
  • Pro zdravý růst
  • Lehce stravitelné
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Finnern Ragout Kitten Jelly kapsička 100g

Miamor Finnern Ragout Kitten Jelly kapsička 100g, Drůbež (100 g)

  • Ideální strava pro růst
  • Šetrné zpracování vitamínů
  • Lehce stravitelné
20,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

catz finefood Classic Kitten No.07 hovězí a telecí

catz finefood Classic Kitten No.07 hovězí a telecí, 85 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku a přirozeným potřebám
  • Bez obilovin a sóji
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Royal Canin Mother & Babycat Mousse 12x195 g

Royal Canin Mother & Babycat Mousse 12x195 g, 2.340 g

  • Usnadňuje přechod z mateřského mléka na pevnou stravu
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
  • Podporuje vývoj mozku
1 129,00 Kč (482,48 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Meat in Sauce Kitten kachna v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce Kitten kachna v kapsičce, 85 g

  • Pro koťata a mladé kočky
  • Lahodné kousky
  • V omáčce
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Royal Canin Kitten Sterilised v omáčce 12x85 g

Royal Canin Kitten Sterilised v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Měkká textura pro mléčné zuby
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti
  • Podporuje růst a kontrolu hmotnosti po kastraci
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lifestage Pouch Kitten s drůbežím a hovězím masem

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s drůbežím a hovězím masem, 125 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října