Mokré krmivo pro citlivé kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Oblast použití Typ balení
Filtr

Dospělí: 1 - 30 z 535 produktů

Vanička Pluspack - 44 + 22 zdarma (3 druhy)

Sheba Vanička Pluspack -​ 44 + 22 zdarma (3 druhy), 5,61 kg

  • Výhodné balení s 66 mističkami
  • 3 různé příchutě
  • Přírodní kvalitní suroviny
879,00 Kč (156,68 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“

Felix Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vždy dvě příchutě
  • Jemné kousky v želé
849,00 Kč (124,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Čisté kuře

Leonardo Čisté kuře, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky, 125 g

  • Monoprotein
  • Přírodní
  • S extra vysokým obsahem masa
60,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Králík s brusinkami

Leonardo Králík s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Chicken with extra pulled Beef

Leonardo Chicken with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Kuřecí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack Adult - kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g

PURINA ONE Megapack Adult -​ kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g, 3.400 g

  • Se 4 druhy
  • 10x ryba a 10x kuře
  • 10x hovězí a 10x jehněčí
629,00 Kč (185,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Bažant s brusinkami

Leonardo Bažant s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Smíšená rozmanitost 44x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Smíšená rozmanitost 44x85 g, 3.740 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kuře, losos, tuňák
  • Jemné kousky v želé
529,00 Kč (141,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Beef with extra pulled Beef

Leonardo Beef with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Drůbež s vejcem

Leonardo Drůbež s vejcem, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Filety v kapsičce 100g

Miamor Filety v kapsičce 100g, Tuňák+Krab (100 g)

  • Kousky filet v želé
  • Snadno stravitelné
  • I pro starší kočky
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Zvěřina s borůvkami

Leonardo Zvěřina s borůvkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S vitamíny a minerály
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kattovit Gastro kapsičky multipack

Kattovit Gastro kapsičky multipack, 1.020 g

  • Vysoký obsah elektrolytů
  • Zvýšený obsah sodíku a draslíku
  • 4 různé příchutě
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g, 300 g

  • Svačina pro kočky, které moc nepijí
  • Podporuje zdravý střevní mikrobiom
  • Pro dospělé kočky
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Kuřecí s mrkví v kapsičce

Mjamjam Kuřecí s mrkví v kapsičce, 125 g

  • Strava odpovídající potřebám druhu
  • Přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička s čistým kuřecím masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s čistým kuřecím masem a brutnákovým olejem, 100 g

  • Šťavnaté kuřecí maso
  • Šetrně vařené
  • Obohaceno o taurin
50,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Lamb with extra pulled Beef

Leonardo Lamb with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Jehněčí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá podporovat optimální kvalitu stolice
  • Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
  • Přispívá k optimální kvalitě stolice
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Duck with extra pulled Beef

Leonardo Duck with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Kachní paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Turkey s extra trhaným hovězím

Leonardo Turkey s extra trhaným hovězím, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Krůtí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Chuťová rozmanitost z venkova 44x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Chuťová rozmanitost z venkova 44x85 g, 3.740 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kachna, jehně, kuře
  • Jemné kousky v želé
559,00 Kč (149,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Fresh & Fine v omáčce - drůbeží varianta 50 × 50 g

Sheba Fresh & Fine v omáčce -​ drůbeží varianta 50 × 50 g, 2.500 g

  • Pro dospělé kočky
  • Různé příchutě
  • S jemnými kousky
679,00 Kč (271,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vanička Delikatesse in Gelee - kousky s kuřetem

Sheba Vanička Delikatesse in Gelee -​ kousky s kuřetem, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vyvážené a pestré
  • Kvalitní suroviny
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Vanička Delikatesse in Gelee - losos

Sheba Vanička Delikatesse in Gelee -​ losos, 85 g

  • Lososí maso v želé
  • Bez umělých přísad
  • Snadné otevření
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack Adult - kuřecí a zelené fazolky 24x85 g

PURINA ONE Megapack Adult -​ kuřecí a zelené fazolky 24x85 g, 2.040 g

  • Jemné kousky v omáčce
  • S vysokým obsahem vlákniny
  • S Omega 3 a 6
500,00 Kč (245,10 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Superior Selection - kuře se špenátem

Leonardo Superior Selection -​ kuře se špenátem, 200 g

  • S kuřecím masem, vnitřnostmi a špenátem
  • S lososovým olejem
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října