Miamor Finnern Ragout Kitten Jelly kapsička 100g, Drůbež (100 g)
Kompletní krmivo pro koťata
16,36 Kč 20,00 Kč -18%
(163,60 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Ideální strava pro růst
- Šetrné zpracování vitamínů
- Lehce stravitelné
Popis
Hýčkejte Vaše kotě neodolatelným jídlem, které nejen fantasticky chutná, ale také zajišťuje vyváženou stravu. Díky speciálnímu šetrnému zpracování vitamínů zůstávají zachovány všechny cenné živiny, aby optimálně podpořily zdraví a pohodu Vaší kočky.
- Optimální strava pro růst koťat
- Zvýšený obsah energie pro fázi růstu
- Lehce stravitelná receptura
- Křehké kousky ragú v lahodném želé
- Šetrné zpracování vitamínů
- Bez barviv a konzervačních látek
Doporučení pro krmení:
- Do 3 měsíců: 2 až 3 kapsičky rozdělené do 4 až 5 porcí denně
- Od 4 měsíců: 3 kapsičky rozdělené do 3 porcí denně
Množství se liší v závislosti na věku, aktivitě a plemeni. Dále je nutné dbát na dostatek pitné vody.
| Produkt č. | MAR-105061 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4000158740588 |
| Výrobce č. | 105061 |
| Značky: | Miamor |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez cukru, bez sóji |
| Obsah: | 100 - 200 g |
| Životní fáze: | koťátko |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu (40 % drůbeže), minerály
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 9,5 % |
| obsah tuku | 6 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 2,5 % |
| vlhkost | 81 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 250 IE |
| vitamín E (jako a-tokoferol acetát) | 15 mg |
| měď (jako pentahydrát síranu měďnatého II) | 1 mg |
| mangan (z monohydrátu síranu manganatého II) | 1 mg |
| zinek (z monohydrátu síranu zinečnatého) | 18 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Miamor Finnern Ragout Kitten Jelly kapsička 100g (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování