Whiskas - suché krmivo pro kočky různých věkových kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Suché krmivo: 7 produktů

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 7 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
594,19 Kč 709,00 Kč (84,88 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 7+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 7+, 1.900 g

  • Pro dospělé kočky od 7 let
  • S kuřetem
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 800 g

  • Pro kočky od 1 roku
  • Křupavé
  • Lahodná náplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 20. října