Whiskas - mokré krmivo pro kočky v terině (konzistenci paštiky), v omáčce nebo želé

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Mokré krmivo: 1 - 30 z 31 produktů

Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • 4 druhy drůbeže
  • Podporuje imunitní systém
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Obsahuje zinek
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Drůbeží variace
  • Pro silné svaly
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S vitamíny a minerály
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+, 1.020 g

  • Pro kočky od 11 let
  • Pro zdravé močové cesty a silné srdce
  • Obsahuje taurin
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S drůbežím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Fish of the Day v omáčce

Whiskas Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Fish of the Day v omáčce, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • S rybími variacemi
  • V omáčce
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Pro péči o kůži a srst
  • Podporuje imunitní systém
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Chef’s Choice v omáčce

Whiskas Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Chef’s Choice v omáčce, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Neodolatelné kombinace
  • S rybou, masem a zeleninou
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • Pro zdravé močové cesty a silný imunitní systém
  • Podporuje pohyblivost
148,38 Kč 180,00 Kč (145,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Konzerva v terrine s hovězím 1+

Whiskas Konzerva v terrine s hovězím 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S hovězím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • S vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Konzerva s hovězím v omáčce 1+

Whiskas Konzerva s hovězím v omáčce 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S hovězím masem
48,61 Kč 60,00 Kč (121,53 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Konzerva v terrine s drůbežím 1+

Whiskas Konzerva v terrine s drůbežím 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S drůbežím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight smíšené ragú v želé 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight smíšené ragú v želé 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 24 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Multipack 24 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr drůbeže 7+

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr drůbeže 7+, 2.040 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S vitamíny a minerály
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 24 x 85 g - Tasty Mix „Country Collection v omáčce“

Whiskas Multipack 24 x 85 g -​ Tasty Mix „Country Collection v omáčce“, 2.040 g

  • 6 x jehně, kuře a mrkev po 85 g
  • 6 x kuře a krůta po 85 g
  • 6 x kachna po 85 g
296,99 Kč 350,00 Kč (145,58 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g - Aromatic SELECTION™ „Smíšený výběr v omáčce“

Whiskas Multipack 12 x 85 g -​ Aromatic SELECTION™ „Smíšený výběr v omáčce“, 1.020 g

  • 4 x vepřové a mrkev po 85 g
  • 4 x kuře po 85 g
  • 4 x mořská ryba ve vývaru po 85 g
148,38 Kč 180,00 Kč (145,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr drůbeže 1+

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr drůbeže 1+, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • S vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g - Pure Delight „Drůbeží ragú v želé“

Whiskas Megapack 40 x 85 g -​ Pure Delight „Drůbeží ragú v želé“, 3.400 g

  • 10 x kuře po 85 g
  • 10 x kachna po 85 g
  • 10 x drůbeží po 85 g
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr ryb v želé 7+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr ryb v želé 7+, 3.400 g

  • Pro kočky od 7 let
  • Podporuje vitalitu a pohyblivost
  • Podporuje imunitní systém a zdravé močové cesty
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Multipack 12 x 85 g - Aromatic SELECTION™ „Drůbeží výběr v omáčce“

Whiskas Multipack 12 x 85 g -​ Aromatic SELECTION™ „Drůbeží výběr v omáčce“, 1.020 g

  • 4 x kuře a mrkev po 85 g
  • 4 x kachna a zelenina po 85 g
  • 4 x krůta a zelenina po 85 g
148,38 Kč 180,00 Kč (145,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce Junior

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce Junior, 1.020 g

  • Pro 2-12měsíční koťata
  • Pro zdravý růst
  • Lehce stravitelné
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Megapack Tasty Mix Chef’s Choice 40 x 85 g

Whiskas Megapack Tasty Mix Chef’s Choice 40 x 85 g, 3.400 g

  • Kvalitní mokré krmivo pro kočky
  • V lahodné omáčce
  • Se 4 různými příchutěmi
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 20. října