Royal Canin Poodle Puppy, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata pudlů do 10. měsíce života
749,00 Kč
(249,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Poodle Adult
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší pudly od 10. měsíce života
400,00 Kč(266,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Poodle Adult Mousse 12x85 g
Mokré krmivo pro dospělé pudly od 10. měsíce života
330,00 Kč(323,53 Kč / kg) -
Royal Canin
Poodle Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata pudlů do 10. měsíce života
749,00 Kč(249,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Optimální trávení
- Podporuje vývoj kostí a kloubů
-
pudl
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Poodle Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Optimální trávení
- Podporuje správný vývoj kostí a kloubů

Proč speciální krmivo pro štěňata pudla?
Pudl je živé a hravé plemeno, které se dokáže velmi dobře přizpůsobit různým situacím. Zároveň je mimořádně inteligentní a výcvik ho velmi baví. Období růstu je v životě štěněte velmi důležitou fází. Správné krmivo v tomto období hraje zásadní roli, protože dodává štěněti živiny potřebné pro optimální vývoj během růstu. ROYAL CANIN Poodle Puppy bylo speciálně vyvinuto pro štěňata pudla do 10 měsíců věku.

Díky exkluzivnímu komplexu antioxidantů (včetně vitamínu E) pomáhá toto krmivo pro štěňata podporovat přirozenou obranyschopnost organismu v období, kdy se imunitní systém postupně vyvíjí. ROYAL CANIN Poodle Puppy navíc obsahuje speciální kombinaci živin s vysoce kvalitními proteiny (L.I.P.), které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost. Díky přizpůsobenému obsahu vápníku a fosforu podporuje krmivo správný vývoj kostí a kloubů štěněte během růstu.
Vybrané živiny navíc pomáhají podporovat a udržovat ideální tělesnou hmotnost štěněte. Jemná srst pudla je hustá a kudrnatá. Na dotek je měkká a neustále dorůstá. Přizpůsobený obsah proteinů v ROYAL CANIN Poodle Puppy podporuje nepřetržitý růst srsti a přispívá ke kvalitě srsti pudla.

Exkluzivní granule tohoto krmiva, speciálně přizpůsobené plemeni, jsou navrženy tak, aby odpovídaly čelisti štěňat pudla – štěně tak může krmivo snadno přijímat i rozkousat.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální výživové potřeby i životní styl Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Poodle Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 3 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva (g) |
| 2 | 64 |
| 3 | 72 |
| 4 | 76 |
| 5 | 76 |
| 6 | 69 |
| 7 | 62 |
| 8 | 55 |
| 10 | 54 |
► při cílové hmotnosti 6 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva (g) |
| 2 | 126 |
| 3 | 114 |
| 4 | 126 |
| 5 | 127 |
| 6 | 126 |
| 7 | 114 |
| 8 | 102 |
| 10 | 90 |
► při cílové hmotnosti 12 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva (g) |
| 2 | 167 |
| 3 | 197 |
| 4 | 210 |
| 5 | 214 |
| 6 | 213 |
| 7 | 193 |
| 8 | 173 |
| 10 | 153 |
| Produkt č. | ROC-3853 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550765206 |
| Výrobce č. | 3853 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, kukuřice, rýže, pšenice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, kukuřičná mouka, řepné řízky, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), rybí olej, sójový olej, produkty z kvasnic, 0,5 % fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 33 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
| obsah tuku | 19 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,8 % |
| omega 3 | 0,88 % |
| EPA/DHA | 0,35 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 590 mg |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 49 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 103 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Poodle Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování