Royal Canin Poodle Adult, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší pudly od 10. měsíce života
400,00 Kč
(266,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Poodle Adult
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší pudly od 10. měsíce života
400,00 Kč(266,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Poodle Adult Mousse 12x85 g
Mokré krmivo pro dospělé pudly od 10. měsíce života
330,00 Kč(323,53 Kč / kg) -
Royal Canin
Poodle Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata pudlů do 10. měsíce života
749,00 Kč(249,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- Krásná srst
- Zdravé zuby
- Pomáhá udržovat ideální svalovou hmotu
-
pudl
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé pudly?
- Krásná srst
- Zdravé zuby
- Pomáhá udržovat ideální svalovou hmotu

Pudl je mimořádně inteligentní a velmi hravé plemeno, které potřebuje dostatek podnětů, aby se předešlo nudě. Pudlové jsou velmi přítulní a milují blízkost svého člověka. Každé plemeno má své specifické potřeby, a proto by měla výživa podporovat jejich jedinečný životní styl a přispívat k optimálnímu zdraví.
ROYAL CANIN Poodle Adult je vhodné pro pudly od 12 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto pro potřeby dospělých pudlů. Pudl je velmi aktivní pes, což znamená, že potřebuje výživu přizpůsobenou vyšší fyzické aktivitě. ROYAL CANIN Poodle Adult pomáhá udržovat svalovou hmotu.

Jemná srst pudla je vlnitá a kudrnatá. Na dotek je měkká a neustále dorůstá. Přizpůsobený obsah proteinů v krmivu ROYAL CANIN Poodle Adult podporuje nepřetržitý růst srsti a přispívá k její kvalitě.

Granule byly navíc speciálně navrženy tak, aby Vašemu pudlovi usnadnily příjem a žvýkání krmiva. Exkluzivní receptura obsahuje chelátor vápníku, který může pomoci snížit tvorbu zubního plaku a podpořit tak dentální hygienu Vašeho psa.

Kombinované krmení pro větší chuť k jídlu
ROYAL CANIN Poodle Adult je dostupné také jako jemné a chutné mokré krmivo, aby vyhovovalo individuálním preferencím každého psa. Pudlové bývají při výběru krmiva často velmi nároční. Pro podporu chuti k jídlu je ideální kombinace suchého a mokrého krmiva. Pokud zvažujete kombinované krmení, řiďte se našimi doporučeními pro dávkování, abyste zajistili správný poměr mokrého a suchého krmiva a dosáhli tak optimálních výsledků.

Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Poodle Adult poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 74 |
| 5 | 88 |
| 7 | 113 |
| 8 | 125 |
► běžná aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 86 |
| 5 | 102 |
| 7 | 131 |
| 8 | 144 |
► vysoká aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 98 |
| 5 | 115 |
| 7 | 148 |
| 8 | 164 |
| Produkt č. | ROC-3181 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550743174 |
| Výrobce č. | 3181 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, rýže, kukuřičná mouka, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), sójový olej, rostlinná vlákna, rybí olej, produkty z kvasnic, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,1 % |
| obsah tuku | 19 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,5 % |
| omega 3 | 0,8 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.700 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 40 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 53 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 139 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Poodle Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování