Royal Canin Digestive Care Mousse 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro psy s citlivým trávením
330,00 Kč
(323,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravé trávení
- Canine Care výživový program
Popis
Nepříjemné zažívací potíže mohou psům výrazně komplikovat každodenní život. Strava s kvalitními živinami přispívá nejen k pravidelnému trávení psa, ale také k jeho celkové pohodě.
ROYAL CANIN Digestive Care Mousse je vhodné pro psy všech velikostí a vyznačuje se mimořádně vysokou stravitelností a snášenlivostí. Obsahuje pouze vysoce kvalitní, snadno stravitelné bílkoviny a směs prebiotik a vlákniny pro vyváženou střevní mikroflóru, což přispívá k optimální kvalitě stolice.
Mousse navíc obsahuje pečlivě vyváženou kombinaci rozpustné a nerozpustné vlákniny, která pomáhá omezovat fermentaci a podporovat zdravou činnost střev.
Kromě tohoto chutného mokrého krmiva je výživový program Digestive Care dostupný také jako křupavé suché krmivo. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také perfektně kombinovat. Mokré krmivo lze podávat také jako doplněk k suchému krmivu.
Doporučené dávkování:
► běžná aktivita:
hmotnost 5 kg: 4+1/2 kapsičky; hmotnost 10 kg: 7+1/2 kapsičky; hmotnost 20 kg: 12+1/2 kapsičky
| Produkt č. | ROC-4726 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579008775 |
| Výrobce č. | 4726 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, minerály
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,6 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| obsah tuku | 5,8 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,8 % |
| vlhkost | 78,9 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 170 IE |
| železo (3b103) | 5 mg |
| jód (3b202) | 0,25 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,5 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 15 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2,2 g |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Digestive Care Mousse 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování