Royal Canin Digestive Care Mini, 1 kg
Suché krmivo pro malé psy s citlivým trávením
300,00 Kč
(300,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přispívá ke zlepšení kvality stolice
Popis
Nepříjemné zažívací potíže mohou psům výrazně komplikovat každodenní život. Strava s kvalitními živinami přispívá nejen k pravidelnému trávení psa, ale také k jeho celkové pohodě. ROYAL CANIN Digestive Care Mini je vhodné pro psy do 10 kg se sklony k zažívacím problémům.
Menší psi mají sklon k pevnější stolici, a proto často trpí zácpou. Použití ideálně vyvážené směsi rozpustné a nerozpustné vlákniny pomáhá omezovat fermentaci a podporuje činnost střev tam, kde je to potřeba. Použitá prebiotika navíc podporují zdravou střevní mikroflóru. Krmivo obsahuje výhradně vysoce kvalitní L.I.P. bílkoviny a zdroje bílkovin jsou přizpůsobeny specifickým potřebám psa.
Výživový program Digestive Care je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také perfektně kombinovat. Mokré krmivo lze podávat jako doplněk k suchému krmivu.
V interních studiích společnosti ROYAL CANIN bylo v 92 % případů po podávání Digestive Care Mini prokázáno zlepšení kvality stolice – jasný ukazatel zdravého trávení. ROYAL CANIN Digestive Care Mini tak prokazatelně přispívá ke správné kvalitě stolice.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 1 kg: 22 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 51 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 86 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 125 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 1 kg: 26 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 59 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 99 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 145 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 1 kg: 29 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 67 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 113 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 165 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
hmotnost 1 kg: 13 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 32 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 66 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 106 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
hmotnost 1 kg: 16 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 40 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 80 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 126 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
hmotnost 1 kg: 20 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; hmotnost 3 kg: 48 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 6 kg: 93 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 10 kg: 146 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-10136 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 3182550893947 |
| Výrobce č. | 10136 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničný lepek[1], pšeničná krmná mouka, pšenice, ječmen, kukuřičný lepek, řepné řízky, produkty z kvasnic, rybí olej, sójový olej, rostlinná vlákna, minerály, fruktooligosacharidy, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,8 % |
| obsah tuku | 22 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 37 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,7 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 48 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Digestive Care Mini (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování