Royal Canin Labrador Retriever Puppy, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata plemene Labrador Retriever do 15. měsíce života
579,00 Kč
(193,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Labrador Retriever Adult
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce života
500,00 Kč(166,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult 5+
Kompletní krmivo speciálně pro starší psy plemene Labrador Retriever od 5 let
1 749,00 Kč(145,75 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult Sterilised
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší kastrované psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce
1 629,00 Kč(135,75 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult v omáčce 10x140 g
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce života
430,00 Kč(307,14 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata plemene Labrador Retriever do 15. měsíce života
579,00 Kč(193,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Zdravé trávení
- Podporuje vývoj kostí a kloubů
-
labradorský retrívr
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Zdravé trávení
- Podporuje vývoj kostí a kloubů

Proč zvolit speciální krmivo pro štěňata labradorského retrívra?
Růst je důležitou etapou života štěněte. Je to období tělesných změn, nových objevů a nových zkušeností. Správné krmivo zde hraje klíčovou roli, protože prostřednictvím výživy získává Vaše štěně živiny potřebné pro optimální vývoj během růstu. Labrador je obvykle veselý a přátelský rodinný pes vhodný k dětem. ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy bylo speciálně vyvinuto pro štěňata labradorů do 15 měsíců věku.

Díky exkluzivnímu komplexu antioxidantů (včetně vitamínu E) pomáhá krmivo pro štěňata podporovat přirozenou obranyschopnost organismu během jejího postupného vývoje. ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy navíc obsahuje speciální kombinaci živin s vysoce kvalitními bílkovinami (L.I.P.), které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost.
Živiny obsažené v receptuře navíc pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry, což přispívá ke kvalitní stolici. Díky přizpůsobenému obsahu vápníku a fosforu podporuje krmivo pro štěňata správný vývoj kostí a kloubů během růstu. Vybrané živiny navíc pomáhají podporovat a udržovat ideální tělesnou hmotnost Vašeho štěněte.

Granule suchého krmiva byly navrženy speciálně pro čelist štěňat „labradora“. Velikost a tvar granulí usnadňují štěněti příjem potravy a zároveň ho podporují v důkladném žvýkání před spolknutím.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a zároveň byly splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 26 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 212 |
| 3 | 262 |
| 4 | 284 |
| 6 | 325 |
| 8 | 300 |
| 10 | 288 |
| 12 | 289 |
| 14 | 287 |
| 16 | Labrador Adult |
► při cílové hmotnosti 32 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 224 |
| 3 | 283 |
| 4 | 309 |
| 6 | 379 |
| 8 | 353 |
| 10 | 338 |
| 12 | 339 |
| 14 | 335 |
| 16 | Labrador Adult |
► při cílové hmotnosti 40 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 239 |
| 3 | 310 |
| 4 | 341 |
| 6 | 447 |
| 8 | 421 |
| 10 | 413 |
| 12 | 403 |
| 14 | 396 |
| 16 | Labrador Adult |
| Produkt č. | ROC-3253 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550725507 |
| Výrobce č. | 3253 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, pšeničný lepek[1], rýže, kukuřičná mouka, živočišný tuk, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničná mouka, řepné řízky, rybí olej, minerály, rostlinná vlákna, sójový olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), glukosamin z fermentace, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 33 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,7 % |
| obsah tuku | 14 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,9 % |
| vápník | 1,25 % |
| fosfor | 1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 26.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 490 mg |
| železo (3b103) | 56 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 6 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 41 mg |
| zinek (3b603/b605/3b606) | 119 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,17 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Labrador Retriever Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování