Royal Canin Labrador Retriever Adult v omáčce 10x140 g, 1.400 g
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce života
430,00 Kč
(307,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Labrador Retriever Adult
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce života
500,00 Kč(166,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult 5+
Kompletní krmivo speciálně pro starší psy plemene Labrador Retriever od 5 let
1 749,00 Kč(145,75 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult Sterilised
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší kastrované psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce
1 629,00 Kč(135,75 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult v omáčce 10x140 g
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce života
430,00 Kč(307,14 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata plemene Labrador Retriever do 15. měsíce života
579,00 Kč(193,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- Chutná textura
- Ideální hmotnost
- Podpora kostí a kloubů
-
labradorský retrívr
Popis

Proč zvolit mokré krmivo ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult kousky v omáčce pro psy?
- Chutná textura
- Ideální tělesná hmotnost
- Podpora kostí a kloubů

Labrador je obvykle veselý a přátelský rodinný pes vhodný k dětem. Každé plemeno má své specifické potřeby, a proto by měla výživa podporovat jeho jedinečný životní styl a optimální zdraví. Z tohoto důvodu je výběr vhodně přizpůsobeného krmiva velmi důležitý.

Mokré krmivo ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult kousky v omáčce je přizpůsobeno chuti labradorského retrívra a díky chutné receptuře s mírným obsahem kalorií může pomoci udržovat ideální tělesnou hmotnost.

Speciální receptura mimo jiné s EPA a DHA může podporovat udržení zdravých kostí a kloubů. Exkluzivní profil živin navíc přispívá k udržení zdravé pokožky a krásné srsti.

Pro větší rozmanitost: další varianty produktu
Aby byly zohledněny individuální preference různých psů, je ROYAL CANIN Labrador Retriever Adult kousky v omáčce dostupné také jako suché krmivo ve formě chutných a křupavých granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, řiďte se našimi doporučeními pro krmení. Zajistíte tak, aby Váš pes dostával správné množství mokrého i suchého krmiva.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a zároveň byly splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho psa. To znamená, že s Labrador Retriever Adult kousky v omáčce poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva |
| 26 | 10+1/2 kapsičky |
| 32 | 12 kapsiček |
| 38 | 13+1/2 kapsičky |
| Produkt č. | ROC-4412 |
|---|---|
| Obsah: | 1.400 g |
| EAN: | 9003579013649 |
| Výrobce č. | 4412 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, rostlinné proteinové extrakty, oleje a tuky, minerály
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,6 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,2 % |
| obsah tuku | 3,3 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,7 % |
| vlhkost | 79 % |
| EPA/DHA | 0,1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 140 IE |
| železo (3b103) | 12 mg |
| jód (3b202) | 0,17 mg |
| měď (3b405/3b406) | 0,6 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 3,9 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 34 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,007 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2,2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Labrador Retriever Adult v omáčce 10x140 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování