Royal Canin Labrador Retriever Adult Sterilised, 12 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší kastrované psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce
1 629,00 Kč
(135,75 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Labrador Retriever Adult
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce života
500,00 Kč(166,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult 5+
Kompletní krmivo speciálně pro starší psy plemene Labrador Retriever od 5 let
1 749,00 Kč(145,75 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult Sterilised
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší kastrované psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce
1 629,00 Kč(135,75 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Adult v omáčce 10x140 g
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé psy plemene Labrador Retriever od 15. měsíce života
430,00 Kč(307,14 Kč / kg) -
Royal Canin
Labrador Retriever Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata plemene Labrador Retriever do 15. měsíce života
579,00 Kč(193,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- Dlouhodobý pocit sytosti
- Zdravá kůže
- Podporuje kosti a klouby
-
labradorský retrívr
Popis

Proč zvolit speciální krmivo pro kastrované dospělé labradorské retrívry?
- Dlouhotrvající pocit sytosti
- Zdravá pokožka
- Podpora kostí a kloubů

Labradorský retrívr je přátelský, živý a dobrosrdečný pes, který je oblíbeným rodinným mazlíčkem i všestranným pracovním společníkem. Díky své pohyblivosti, inteligenci a výbornému čichu je často využíván jako vodicí pes nebo záchranářský a vyhledávací pes. Výživa je i u kastrovaného dospělého labradora důležitým základem zdravého života. Proto je výběr správně přizpůsobeného krmiva velmi důležitý.

ROYAL CANIN Labrador Retriever Sterilised je vhodné pro labradory od 15 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto podle potřeb tohoto plemene. Suché krmivo zohledňuje jak sníženou potřebu energie, tak zvýšenou chuť k jídlu u kastrovaných labradorských retrívrů. Toto krmivo pro konkrétní plemeno má speciálně upravený obsah energie a tuku, který Vašemu „labradorovi“ pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost.
ROYAL CANIN Labrador Retriever Sterilised obsahuje zvýšený podíl bílkovin a L-karnitin, který hraje důležitou roli při využívání tukových zásob pro tvorbu energie v buňkách. Obsažená kombinace vlákniny zajišťuje dlouhodobý pocit sytosti a podporuje zdravé a pravidelné trávení. Granule suchého krmiva mají speciální tvar, který podporuje žvýkání a pomáhá předcházet příliš hltavému přijímání potravy.

Srst labradorského retrívra se skládá z hustých krátkých chlupů a silné podsady. Díky voděodolné podsadě je labrador odolný vůči chladnému a vlhkému počasí. Exkluzivní receptura může pomoci posílit ochrannou bariéru pokožky, což může mít pozitivní vliv na kvalitu pokožky a srsti Vašeho psa. Receptura ROYAL CANIN Labrador Retriever Sterilised je navíc obohacena o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Tyto živiny podporují kosti a klouby dospělého labradora.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a zároveň byly splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Labrador Retriever Sterilised poskytujete svému labradorovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 277 |
| 28 | 293 |
| 30 | 309 |
| 32 | 324 |
| 34 | 339 |
| 36 | 354 |
| 38 | 369 |
| 40 | 383 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 329 |
| 28 | 348 |
| 30 | 367 |
| 32 | 385 |
| 34 | 403 |
| 36 | 420 |
| 38 | 438 |
| 40 | 455 |
► vysoká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 26 | 381 |
| 28 | 403 |
| 30 | 425 |
| 32 | 446 |
| 34 | 466 |
| 36 | 487 |
| 38 | 507 |
| 40 | 527 |
Doba krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3892 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550787581 |
| Výrobce č. | 3892 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, rýže, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, řepné řízky, produkty z kvasnic, rybí olej, minerály, sójový olej, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), glukosamin z fermentace, 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 6,5 % |
| obsah tuku | 11 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,6 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
| L-karnitin | 200 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 31.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 49 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 4 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 34 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 136 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,15 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Labrador Retriever Adult Sterilised (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování