Rinti Singlefleisch Exclusive plechovka 800 g, Drůbež Pure (800 g)
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé psy
118,38 Kč 130,00 Kč -9%
(147,98 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Exkluzivní druhy masa
- Vysoce stravitelný protein
- Bez sacharidů
Popis
Miska po misce čistý požitek - to nabízí toto vydatné mokré krmivo od značky Rinti, které neobsahuje žádné obiloviny ani přidané sacharidy. Každá varianta obsahuje jeden kvalitní zdroj bílkovin a je proto vhodná i pro nutričně citlivé psy. Do misky tak přináší druhově vhodnou a pestrou stravu.
- Kvalitní kompletní krmivo pro dospělé psy
- Zvláště exkluzivní varianty
- Monoprotein velmi dobře snášené, vhodné i pro nutričně citlivé psy a při potravinových alergiích
- Vysoký obsah bílkovin
- Bez sacharidů, sóji, barviv a konzervantů
Doporučené dávkování
| Hmotnost psa | Denní dávka |
| 3 kg | cca. 300 g |
| 6 kg | cca. 450 g |
| 8 kg | cca. 600 g |
Skutečné množství krmiva závisí na věku, aktivitě a plemeni Vašeho psa.
Dbejte na to, aby měl Váš pes vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
| Produkt č. | RIN-181094 |
|---|---|
| Obsah: | 800 g |
| EAN: | 4000158940896 |
| Výrobce č. | 181094 |
| Značky: | Rinti |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez barviv, bez konzervantů, bez obilovin, monoproteinové, bez sóji |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
40 % kachna, 10 % Kuřecí srdce, 10 % kuřecí ledvina, minerály, lněný olej, řepná vláknina
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| surový protein | 9 % |
| obsah tuku | 7 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| surové oleje a tuky | 0 % |
| surový popel | 2,5 % |
| vlhkost | 80 % |
| obsah kalorií | 101 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 300 IE |
| vitamín E jako all-rac-alpha Tocopherylacetat | 40 mg |
| zinek jako oxid zinečnatý | 30 mg |
| jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) | 0,25 mg |
| mangan jako monohydrát síranu manganatého | 2 mg |
| měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) | 3 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Rinti Singlefleisch Exclusive plechovka 800 g (čeština)
Oblíbené kategorie:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování