Quiko HF MED Immun pro slepice, 100 ml
Podporuje normální vývoj slepic a drůbeže
400,00 Kč
(4 000,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Varianty:
Vlastnosti
- S přírodním oreganovým olejem
- Pro každodenní podávání
- Znovuuzavíratelné balení
K tomu se hodí
Popis
Toto vysoce kvalitní doplňkové krmivo podporuje normální vývoj Vašich slepic s přírodním oreganovým olejem a lze jej přimíchat do denní krmné dávky.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo
- S přírodním oreganovým olejem
- Podporuje normální vývoj slepic a drůbeže
- Pro každodenní podávání
- Znovuuzavíratelné balení – zůstane dlouho čerstvé
Doporučené dávkování
- Smíchejte 1–3 ml Quiko Med Immun do 1 kg krmiva nebo do 1 l pitné vody.
Pozor! Současné použití různých organických kyselin nebo jejich solí je kontraindikováno, pokud je u jedné nebo více z nich dosaženo nebo téměř dosaženo maximálního povoleného obsahu.
| Produkt č. | QUO-570090 |
|---|---|
| Obsah: | 100 ml |
| EAN: | 4019181570024 |
| Výrobce č. | ART06327 |
| Značky: | Quiko |
| Pokyny pro skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
Složení
1,2-propandiol, chlorid sodný, chlorid draselný
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Rohprotein | 0 % |
| surový tuk | 12,3 % |
| Rohfaser | 0 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 0,4 % |
| vlhkost | 27,4 % |
| natrium | 0,08 % |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| kyselina citronová 1a330 | 100 mg |
| 1b320 Butylhydroxyanizol | 240 mg |
| E310 Propylgallát | 240 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| oreganový olej | 70.000 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Ardapcare, Franzstraße 95, 46395, Bocholt, Německo, ardapcare.com |
|---|
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Quiko HF MED Immun pro slepice (čeština)
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování