Hlavní krmivo pro dospělá morčata

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti
Filtr

Dospělí: 8 produktů

bunny GastroBalance

bunny GastroBalance, 200 g

  • Podporuje normální trávení
  • Se šalvějí, heřmánkem a fenyklem
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

JR Farm Super krmivo pro hlodavce ve kbelíku

JR Farm Super krmivo pro hlodavce ve kbelíku, 2,50 kg

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo
  • Se zeleninou a obilím
  • Druhově vhodné a přírodní
320,00 Kč (128,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny UroVital

bunny UroVital, 200 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S kořenem jehlice a petržele
  • Nízký obsah vápníku
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny BronchoPlus

bunny BronchoPlus, 200 g

  • Podporuje normální funkci dýchacích cest
  • S anýzem, černuchou a lékořicí
  • Obsahuje islandský lišejník
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Allgäuer FrischGrün snack

bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g

  • Snack bohatý na hrubé vlákniny
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje péči o zuby
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GuineaPigDream SPECIAL EDITION FLOWERS

bunny GuineaPigDream SPECIAL EDITION FLOWERS, 1,50 kg

  • Od 5. měsíce života
  • Optimální 3-druhová vlákninová směs
  • S mnoha chutnými květy
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny ProFIT

bunny ProFIT, 200 g

  • Podporuje normální tělesné funkce
  • Ideální při stresu
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu

bunny GuineaPigDream BASIC

bunny GuineaPigDream BASIC, 4 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr hrubé vlákniny a škrobu
  • 3-druhová vlákninová směs pro ideální obrušování zubů
749,00 Kč (187,25 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu