Kattovit Ledviny/Renal kuře, 85 g
Dietní kompletní krmivo při chronickém onemocnění ledvin
30,00 Kč
(352,94 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snížený obsah bílkovin
- Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů
- Podporuje normální funkci ledvin
Popis
Toto vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo s chutnými kuřecími kousky odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům a bylo speciálně vyvinuto pro kočky s chronickým onemocněním ledvin. Díky svému složení s nízkým obsahem bílkovin v poměru k energetické hodnotě může přispět k normální funkci ledvin a celkové pohodě Vaší kočky.
- Dietní kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Vyvinuto pro kočky s chronickým onemocněním ledvin
- Může podpořit normální funkci ledvin
- Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů (alkalizace moči díky přídavku citrátu draselného)
- Nízký obsah fosforu a sodíku
- Snížený obsah bílkovin
- Snadno stravitelné
- Bez lepku
- K-receptura
- Jemné kuřecí kousky
Doporučené dávkování:
- Před použitím krmiva a prodloužením doby krmení se doporučuje konzultace s veterinářem.
- Doba krmení: zpočátku až 6 měsíců; při dočasné nedostatečnosti funkce ledvin 2–4 týdny
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 3 kg: 180 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 4 kg: 215 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 5 kg: 250 g
- Individuální potřeba krmiva závisí také na věku, aktivitě, podmínkách chovu a plemeni kočky.
- Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.
| Produkt č. | KTV-181071 |
|---|---|
| Obsah: | 85 g |
| EAN: | 4000158772022 |
| Výrobce č. | 181071 |
| Značky: | Kattovit |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | ledviny a močové cesty |
Složení
43 % kuře (játra, svalovina, kůže), 12 % rýže (vařená), vepřové maso, minerály, lososový olej, lněný olej, zdroj bílkovin (43 % kuře, 12 % rýže (vařená), 9 % prase)
Složení
Analytické složky
| Složení | na 1 porci (100 g) |
|---|---|
| surový protein | 7,5 % |
| obsah tuku | 9,5 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,9 % |
| Obsah vlhkosti | 76 % |
| vápník | 0,22 % |
| fosfor | 0,16 % |
| natrium | 0,3 % |
| hořčík | 0,02 % |
| draslík | 0,2 % |
| chlorid | 0,3 % |
| síra | 0,13 % |
| hydroxyprolin | 0,12 % |
| obsah kalorií | 124 kcal |
Výživové přísady
| Složení | na 1 porci (1 kg) |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 20 mg |
| zinek | 5 mg |
| jód | 0,2 mg |
| mangan | 2 mg |
| taurin | 500 mg |
| vitamín D | 300 IE |
| citrát draselný[1] | 2.000 mg |
- technologické přísady
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Kattovit Ledviny/Renal kuře (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování