Felix - svačinky, kterým nelze odolat

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti
Filtr

Svačinky: 12 produktů

Felix Party Mix Original

Felix Party Mix Original, 330 g

  • S kuřetem, krocanem a játry
  • Bez cukru a umělých barviv
  • 2 kcal na kousek
180,00 Kč (545,45 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Tasty Nuggets kuřecí a kachní

Felix Tasty Nuggets kuřecí a kachní, 180 g

  • S bohatým obsahem bílkovin
  • Bez barviv
  • Jako svačinka
100,00 Kč (555,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Crispies losos a pstruh

Felix Crispies losos a pstruh, 180 g

  • Lehká a křupavá konzistence
  • Lahodná vůně
  • Bez umělých barviv
100,00 Kč (555,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Party Mix Tři sýry

Felix Party Mix Tři sýry, 330 g

  • S čedarem, goudou a ementálem
  • Bez cukru a umělých barviv
  • 2 kcal na kousek
180,00 Kč (545,45 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Deli Moments Salmon 4x10 g

Felix Deli Moments Salmon 4x10 g, 40 g

  • Bez barviv
  • Bez přidaného cukru
  • Hustá konzistence
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Deli Moments 48x10g

Felix Deli Moments 48x10g, 480 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Se 3 různými variantami
  • Bez přidaného cukru
400,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Party Mix Dvůr a louka

Felix Party Mix Dvůr a louka, 60 g

  • S kachnou, krocany a králíkem
  • Bez cukru a umělých barviv
  • 2 kcal na kousek
50,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Party Mix Grill

Felix Party Mix Grill, 60 g

  • S kuřetem, hovězím a lososem
  • Bez cukru a umělých barviv
  • 2 kcal na kousek
50,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Party Mix Plážová zábava

Felix Party Mix Plážová zábava, 60 g

  • S lososem, treskou a pstruhem
  • Bez cukru a umělých barviv
  • 2 kcal na kousek
50,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Deli Moments Chicken 4x10 g

Felix Deli Moments Chicken 4x10 g, 40 g

  • Bez barviv
  • Bez přidaného cukru
  • Hustá konzistence
50,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Tasty Nuggets hovězí a jehněčí

Felix Tasty Nuggets hovězí a jehněčí, 50 g

  • S bohatým obsahem bílkovin
  • Bez barviv
  • Jako svačinka
50,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Felix Party Mix Plážová zábava Maxi Pack

Felix Party Mix Plážová zábava Maxi Pack, 200 g

  • S lososem, treskou a pstruhem
  • Bez cukru a umělých barviv
  • 2 kcal na kousek
100,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici