Felix Party Mix Grill, 60 g

Pochoutka pro kočky

50,00 Kč

(833,33 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 60 g

skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • S kuřetem, hovězím a lososem
  • Bez cukru a umělých barviv
  • 2 kcal na kousek
  • Vyrobeno v Německu

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Felix Party Mix Dvůr a louka, 60 g

Felix Party Mix Grill, 60 g 50,00 Kč (833,33 Kč / kg)
Felix Party Mix Dvůr a louka, 60 g 50,00 Kč (833,33 Kč / kg)
Celková cena: 100,00 Kč
Popis

Hurá za dobrodružstvím! Neodolatelné chutě kuřete, hovězího a lososa potěší chuťové pohárky každé mlsné kočky a zanechají nezapomenutelný dojem. Tato směs přichází v různých, lahodně vonících tvarech, přičemž každý kousek obsahuje přibližně 2 kcal. K mlsání jako stvořené!

Aby tento pamlskový mix nejen chutnal, ale i prospíval, neobsahuje žádný cukr ani umělá barviva.

Doporučené dávkování:

Dospělá kočka o hmotnosti 4 kg může denně dostat až 13 g Party Mixu (odpovídá přibližně 35 kouskům).

Produkt č. FLX-12590009
Obsah: 60 g
EAN: 7613033742484
Výrobce č. 12590009
Značky: Felix
Druh pochoutky pro kočky: měkká svačinka
Deklarace krmiva: doplňkové krmivo
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

33 % maso a vedlejší produkty živočišného původu[1], obilí, oleje a tuky, rostlinné proteinové extrakty, minerály, droždí, ryby a vedlejší produkty z ryb[2]

  1. z toho 7 % kuřecí maso, 1 % hovězí maso
  2. 1 % lososů
Složení

Analytické složky

Složení
Protein 35,5 %
surový protein 0 %
obsah tuku 19,5 %
surový popel 8,5 %
surové oleje a tuky 0 %
surová vláknina 0,5 %
omega 6 2,6 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A 32.000 IU
vitamín D3 1.040 IU
vitamín E 170 IU
monohydrát síranu železnatého II 84 Milligramm
jodičnan vápenatý, bezvodý 1,3 Milligramm
pentahydrát síranu měďnatého II 8,8 Milligramm
monohydrát síranu manganatého 30 Milligramm
síran zinečnatý, monohydrát 77 Milligramm
seleničitan sodný 0,091 Milligramm
barviva
antioxidanty
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Rakousko, nestle.at

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Felix Party Mix Grill (čeština)

2 hodnocení v jiných jazycích

4,7 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
2 (66%)
4 hvězdičky
1 (33%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

3 hodnocení

Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 2 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder