Felix - lahodná mokrá krmiva

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Produktové řady
Filtr

Mokré krmivo: 30 produktů

Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“

Felix Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vždy dvě příchutě
  • Jemné kousky v želé
849,00 Kč (124,85 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Smíšená rozmanitost 44x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Smíšená rozmanitost 44x85 g, 3.740 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kuře, losos, tuňák
  • Jemné kousky v želé
529,00 Kč (141,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Chuťová rozmanitost z venkova 44x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Chuťová rozmanitost z venkova 44x85 g, 3.740 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kachna, jehně, kuře
  • Jemné kousky v želé
559,00 Kč (149,47 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá Junior - Smíšená rozmanitost 12x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá Junior -​ Smíšená rozmanitost 12x85 g, 1.020 g

  • Pro koťata od 2 do 12 měsíců
  • Hovězí, kuře, sardinka, losos
  • Jemné kousky v želé
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations omáčky - Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g

Felix Sensations omáčky -​ Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g, 1.020 g

  • Jemné kousky v omáčce
  • Losos, treska, pstruh, sardinka
  • Bez umělých přísad
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“

Felix Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vždy dvě příchutě
  • Jemné kousky v želé
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Smíšená rozmanitost se zeleninou 12x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Smíšená rozmanitost se zeleninou 12x85 g, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kuře, losos, pstruh + zelenina
  • Jemné kousky v želé
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dvakrát lahodnější - Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g

Felix Dvakrát lahodnější -​ Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vždy dvě příchutě
  • Jemné kousky v želé
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations omáčky - Chuťová rozmanitost z venkova 12x85 g

Felix Sensations omáčky -​ Chuťová rozmanitost z venkova 12x85 g, 1.020 g

  • Jemné kousky v omáčce
  • Krůta, hovězí, jehně, kachna
  • Bez umělých přísad
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations omáčky - Chuťová rozmanitost z venkova 24x85 g

Felix Sensations omáčky -​ Chuťová rozmanitost z venkova 24x85 g, 2.040 g

  • Jemné kousky v omáčce
  • Krůta, hovězí, jehně, kachna
  • Bez umělých přísad
340,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Polévka - Chuťová rozmanitost z venkova 6x48 g

Felix Polévka -​ Chuťová rozmanitost z venkova 6x48 g, 288 g

  • S kuřetem, hovězím a jehněčím
  • Lahodný vývar
  • S chutnými kousky masa
70,00 Kč (243,06 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Tuňák, losos, treska, platýs
  • Jemné kousky v želé
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá Senior - Smíšená rozmanitost 12x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá Senior -​ Smíšená rozmanitost 12x85 g, 1.020 g

  • Od 7. roku života
  • Losos, sardinka, hovězí, kuře
  • Jemné kousky v želé
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations Gelee - Chuťová rozmanitost z venkova 24x85 g

Felix Sensations Gelee -​ Chuťová rozmanitost z venkova 24x85 g, 2.040 g

  • Jemné kousky v želé
  • Kuře, hovězí, kachna, jehně
  • Bez umělých přísad
340,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations Crunchy - Chuťová rozmanitost z venkova 20x85 g + 2x40 g

Felix Sensations Crunchy -​ Chuťová rozmanitost z venkova 20x85 g + 2x40 g, 1.780 g

  • Jemné kousky v želé
  • Křupavá poleva
  • Kuře, hovězí, králík, jehně
340,00 Kč (191,01 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Soup Tender Strips rozmanitost chutí z vody 6x48 g

Felix Soup Tender Strips rozmanitost chutí z vody 6x48 g, 288 g

  • S treskou, platýsem a tuňákem
  • Jemné proužky
  • Vysoký podíl vody
70,00 Kč (243,06 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Chuťová rozmanitost z venkova 12x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Chuťová rozmanitost z venkova 12x85 g, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, králík, jehně, kuře
  • Jemné kousky v želé
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Polévka - Chuťová rozmanitost z vody 6x48 g

Felix Polévka -​ Chuťová rozmanitost z vody 6x48 g, 288 g

  • S tuňákem, platýsem a treskou
  • Lahodný vývar
  • S chutnými kousky
70,00 Kč (243,06 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Felix Sauce-Time kuře a krůta

Felix Sauce-​Time kuře a krůta, 240 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Jako svačina a příloha
  • Pouze 10 kcal / sáček
70,00 Kč (291,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Chuťová rozmanitost z venkova 24x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Chuťová rozmanitost z venkova 24x85 g, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, králík, jehně, kuře
  • Jemné kousky v želé
340,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lahodné kousky - Chuťová rozmanitost z vody 10x80 g

Felix Lahodné kousky -​ Chuťová rozmanitost z vody 10x80 g, 800 g

  • Vařeno v páře
  • Lahodné kousky v želé
  • 90 % živočišných bílkovin
170,00 Kč (212,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Soup Tender Strips - Chuťová rozmanitost z venkova 6x48 g

Felix Soup Tender Strips -​ Chuťová rozmanitost z venkova 6x48 g, 288 g

  • S hovězím, kuřetem a jehněčím
  • Jemné proužky
  • Vysoký obsah vody
70,00 Kč (243,06 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations Gelee - Smíšená rozmanitost 12x85 g

Felix Sensations Gelee -​ Smíšená rozmanitost 12x85 g, 1.020 g

  • Jemné kousky v želé
  • Krůta, jehně, makrela, sleď
  • Bez umělých přísad
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Smíšená rozmanitost se zeleninou 24x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Smíšená rozmanitost se zeleninou 24x85 g, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kuře, losos, pstruh + zelenina
  • Jemné kousky v želé
340,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Tasty Shreds - Chuťová rozmanitost z venkova 10x80 g

Felix Tasty Shreds -​ Chuťová rozmanitost z venkova 10x80 g, 800 g

  • Jemné proužky v omáčce
  • Hovězí, kuře, kachna, krůta
  • Bez umělých přísad
180,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations Crunchy - Chuťová rozmanitost z venkova 10x85 g + 40 g

Felix Sensations Crunchy -​ Chuťová rozmanitost z venkova 10x85 g + 40 g, 890 g

  • Jemné kousky v želé
  • Křupavá poleva
  • Kuře, hovězí, králík, jehně
180,00 Kč (202,25 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Chuťová rozmanitost z vody 24x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Chuťová rozmanitost z vody 24x85 g, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Tuňák, losos, treska, platýs
  • Jemné kousky v želé
340,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Sensations Gelee - Chuťová rozmanitost z venkova 12x85 g

Felix Sensations Gelee -​ Chuťová rozmanitost z venkova 12x85 g, 1.020 g

  • Jemné kousky v želé
  • Kuře, hovězí, kachna, jehně
  • Bez umělých přísad
170,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Tasty Shreds - Chuťová rozmanitost z vody 10x80 g

Felix Tasty Shreds -​ Chuťová rozmanitost z vody 10x80 g, 800 g

  • Jemné proužky v omáčce
  • Losos, tuňák, treska, platýs
  • Bez umělých přísad
180,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Lahodné kousky - Chuťová rozmanitost z venkova 10x80 g

Felix Lahodné kousky -​ Chuťová rozmanitost z venkova 10x80 g, 800 g

  • Vařeno v páře
  • Lahodné kousky v želé
  • 90 % živočišných bílkovin
170,00 Kč (212,50 Kč / kg)

Doručení do 23. října