Churu - svačinky pro kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Živočišný druh Druh pochoutky Příchuť Vlastnosti Typ balení
Filtr

Svačinky pro kočky: 1 - 30 z 33 produktů

Churu CIAO - vývar

Churu CIAO -​ vývar, Kuřecí s lososem (40 g)

  • S kousky masa a ryb
  • V silném vývaru
  • Bez obilovin
40,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu CIAO Bisque

Churu CIAO Bisque, Kuřecí (40 g)

  • Bohaté pyré
  • Extra vysoký podíl tekutin
  • Bez obilovin
40,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu CIAO Stew

Churu CIAO Stew, Kuřecí (40 g)

  • Extra vysoký podíl tekutin
  • Vybrané kousky masa
  • Bez obilovin
40,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Dashi Delights

Churu Dashi Delights, Kuřecí s tuňákem (70 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Výrazná chuť umami
  • Bez obilovin
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání 40x14g Box

Churu Pamlsek na lízání 40x14g Box, Kuřecí variace (560 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • S různými příchutěmi
  • Extra vysoký podíl tekutin
609,00 Kč (1 087,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Kitten 20x14g

Churu Kitten 20x14g, 280 g

  • Doplňkové krmivo pro koťata
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • 2 příchutě
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Dashi Delights Delicate Flakes

Churu Dashi Delights Delicate Flakes, Kuřecí s tuňákem a hřebenatkou (40 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
32,97 Kč 40,00 Kč (824,25 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání 60x14g box

Churu Pamlsek na lízání 60x14g box, Tuňáková variace (840 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • S různými příchutěmi
  • Extra vysoký obsah tekutin
849,00 Kč (1 010,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Grilovaný filet z tuňáka

Churu Grilovaný filet z tuňáka, Extra jemné v tuňákovém vývaru (15 g)

  • Ručně krájené filé
  • Extra vysoký obsah vlhkosti
  • Nízkokalorické
50,00 Kč (3 333,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Bites 3x10 g

Churu Bites 3x10 g, Kuřecí wraps (30 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vně měkké, uvnitř krémové
  • Bez obilovin
80,00 Kč (2 666,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Juicy Bites 3 x 11,3g

Churu Juicy Bites 3 x 11,3g, Krevetová a mořská příchuť (34 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
90,00 Kč (2 647,06 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Fun Bites 8x12 g

Churu Fun Bites 8x12 g, Kuřecí wraps (96 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Kousky ideální velikosti
  • Bez obilovin
230,00 Kč (2 395,83 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Rolls 4x10 g

Churu Rolls 4x10 g, Kuřecí wraps (40 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Nízkokalorické
90,00 Kč (2 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání s kuřecím masem 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání s kuřecím masem 4x14 g, s krevetami (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Receptura odpovídající potřebám druhu
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání s tuňákem 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání s tuňákem 4x14 g, se sýrem (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Vybrané ingredience
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pops 4x15 g

Churu Pops 4x15 g, Tuňák s kuřecím (60 g)

  • Vysoce kvalitní doplňkové krmivo
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
80,00 Kč (1 333,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Grilovaný kuřecí filet

Churu Grilovaný kuřecí filet, Kuřecí vývar (25 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Celé kuřecí filé
  • Nízkokalorické
50,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání s lososem 4x14g

Churu Pamlsek na lízání s lososem 4x14g, Pure (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Jako pamlsek a topping
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Dashi Delights vývar

Churu Dashi Delights vývar, Kuřecí s tuňákem (40 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Výrazná chuť umami
  • Bez obilovin
40,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání pro starší kočky 4x14g

Churu Pamlsek na lízání pro starší kočky 4x14g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro starší kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízký obsah kalorií
70,93 Kč 80,00 Kč (1 266,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Rolls 8x12 g

Churu Rolls 8x12 g, Kuřecí wraps (96 g)

  • Doplňkové krmivo pro psy
  • Krémová náplň
  • Bez obilovin
180,00 Kč (1 875,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu CIAO - Eintopf

Churu CIAO -​ Eintopf, Kuřecí a tuňák (40 g)

  • Lahodné kousky masa v krémové polévce
  • Extra vysoký podíl tekutin
  • Bez obilovin
40,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pamlsek na lízání Hairball Control 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání Hairball Control 4x14 g, Tuňák (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • S taurinem a vitamínem E
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Hairball Control 20x14g

Churu Hairball Control 20x14g, 280 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • S taurinem a vitamínem E
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Mixbox pamlsků na lízání 50x14g

Churu Mixbox pamlsků na lízání 50x14g, Tuňák a kuřecí variace (700 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízký obsah kalorií
829,00 Kč (1 184,29 Kč / kg)

Doručení do 22. října

Churu Pamlsek na lízání pro koťata 4x14g

Churu Pamlsek na lízání pro koťata 4x14g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro koťata
  • S taurinem a vitamínem E
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box

Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box, Kuřecí variace (280 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Bez obilovin
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Twin Packs 2 x 40g

Churu Twin Packs 2 x 40g, Tuňák s hřebenatkou (80 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Maso v želé vývaru
  • Bez obilovin
60,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Skin & Coat 20x14g

Churu Skin & Coat 20x14g, Tuňáková variace (280 g)

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Podporuje normální stav kůže a srsti
  • Extra vysoký obsah tekutin
350,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Churu Pamlsek na lízání Skin&Coat 4x14 g

Churu Pamlsek na lízání Skin&Coat 4x14 g, Kuřecí (56 g)

  • Doplňkové krmivo pro dospělé kočky
  • Extra vysoký obsah tekutin
  • Nízký obsah kalorií
80,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října