Churu Dashi Delights, Kuřecí s tuňákem (70 g)

Exploze chutí pro Vaši kočku

50,00 Kč

(714,29 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Příchuť: Kuřecí s tuňákem

Ještě 3 ks skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Výrazná chuť umami
  • Bez obilovin

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Leonardo Adult Salmon bez obilovin, 7,5 kg (7,50 kg)

Churu Dashi Delights, Kuřecí s tuňákem (70 g) 50,00 Kč (714,29 Kč / kg)
Leonardo Adult Salmon bez obilovin, 7,5 kg (7,50 kg) 1 549,00 Kč (206,53 Kč / kg)
Celková cena: 1 599,00 Kč
Popis

Tento delikátní pamlsek hýčká Vaši kočku výjimečným chuťovým zážitkem umami. Díky vybraným ingrediencím, receptuře odpovídající potřebám daného druhu a extra vysokému obsahu tekutin jsou Dashi Delights vysoce kvalitní svačinkou a hodnotným doplňkem hlavního krmiva Vaší kočky.

  • Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro kočky
  • Vybrané kousky masa nebo ryb v silném vývaru
  • Výrazná chuť umami
  • Nízkokalorické
  • Extra vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
  • Bez obilovin a umělých konzervačních látek a barviv

Doporučení pro krmení:

  • Podávejte Dashi Delights jako svačinku mezi jídly.
  • Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho dne.
Produkt č. CHU-EU861
Obsah: 70 g
EAN: 4262365730596
Výrobce č. EU861
Značky: Churu
Deklarace krmiva: doplňkové krmivo
Vlastnosti produktu: bez konzervantů, bez umělých barviv, bez obilovin
Životní fáze: dospělý
Složení

Analytické složky

Složení pro/na 1 kg
surový protein 11,2 %
surová vláknina 0,1 %
surové oleje a tuky 0,5 %
surový popel 1 %
vlhkost 86 %
Energie 460 kcal

Senzorické přísady

Složení pro/na 1 kg
Vitamin E 50 IU
Složení

vývar z hřebenatek, 38,7 % Kuřecí maso, 1,3 % tuňák, sušená tapioka, vločky bonito, guarová guma, aromata

Právní informace
Výrobce: Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Churu Dashi Delights (čeština)

1 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
2 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

2 hodnocení

Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder