Churu Grilovaný kuřecí filet, Kuřecí vývar (25 g)
Exkluzivní pamlsek pro Vaši kočku
47,21 Kč 50,00 Kč -6%
(1 888,40 Kč / kg, včetně 12% DPH
Příchuť:
Vlastnosti
- Doplňkové krmivo pro kočky
- Celé kuřecí filé
- Nízkokalorické
Popis
Ručně krájené a lehce grilované kuřecí filé v delikátním vývaru - co víc si může kočka přát? S tímto exkluzivním pamlskem můžete své kočce dopřát něco zcela výjimečného a hýčkat ji na nejvyšší kulinářské úrovni.
- Exkluzivní doplňkové krmivo pro kočky
- Ručně krájený kuřecí filet
- Kuřecí maso z chovů s ohledem na dobré životní podmínky zvířat
- Přirozená chuť masa
- S vitamínem E
- Extra vysoký podíl vlhkosti - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- Nízkokalorické
- Bez obilovin a umělých konzervačních látek
Doporučení pro krmení:
- Podávejte filet z ruky nebo jej vložte do misky na krmivo Vaší kočky.
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho dne.
| Produkt č. | CHU-EU052 |
|---|---|
| Obsah: | 25 g |
| EAN: | 8859387700889 |
| Výrobce č. | EU052 |
| Značky: | Churu |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez kostní a masové moučky, bez konzervantů, bez umělých barviv, bez obilovin |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 27,5 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 1,3 % |
| surový popel | 2 % |
| vlhkost | 69 % |
| Energie | 1.080 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 81 mg |
Složení
92,6 % kuře, 0,2 % extrakt z kuřecího masa, extrakt ze zeleného čaje
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Grilovaný kuřecí filet (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování