Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box, Kuřecí variace (280 g)
Lahodná obměna pro Vaši kočku
331,93 Kč 350,00 Kč -5%
(1 185,46 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Churu
Pamlsek na lízání s tuňákem 4x14 g
Rozvrní každou kočku
70,93 Kč 80,00 Kč(1 266,61 Kč / kg) -
Churu
Pamlsek na lízání s kuřecím masem 4x14 g
Lahodný pamlsek k lízání
70,93 Kč 80,00 Kč(1 266,61 Kč / kg) -
Churu
Pamlsek na lízání s lososem 4x14g
Lahodný pamlsek pro kočky k lízání
70,93 Kč 80,00 Kč(1 266,61 Kč / kg) -
Churu
Pamlsek na lízání 20x14g Box
Lahodná obměna pro Vaši kočku
331,93 Kč 350,00 Kč(1 185,46 Kč / kg) -
Churu
Pamlsek na lízání 40x14g Box
Rozmanitý požitek pro Vaši kočku
609,00 Kč(1 087,50 Kč / kg) -
Churu
Pamlsek na lízání 60x14g box
Každý den nová chuť
849,00 Kč(1 010,71 Kč / kg)
Vlastnosti
- Doplňkové krmivo pro kočky
- Extra vysoký obsah tekutin
- Bez obilovin
Popis
Mňam! Tento neodolatelný tekutý pamlsek rozbuší srdce i těch nejrozmazlenějších koček. Vybrané ingredience a receptura odpovídající potřebám druhu z něj dělají zcela výjimečnou pochoutku, kterou můžete svou kočku neustále znovu a znovu hýčkat.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro dospělé kočky
- Mixbox s oblíbenými chuťovými variantami značky Churu
- Krémová textura s vysokou akceptací
- Extra vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- S tuňákem z odpovědného rybolovu a kuřecím masem z chovu odpovídajícího potřebám druhu
- S kolagenem, vitamínem E a extraktem ze zeleného čaje
- Nízký obsah kalorií
- Lze podávat z ruky pro posílení vzájemného pouta nebo jako chutný topping na hlavní krmivo
- Optimální pomoc při podávání tablet
- Bez obilovin, konzervantů a umělých barviv
- Obsah: 20 kapsiček po 14 g
Doporučení pro krmení:
- Podávejte krém přímo z kapsičky nebo jej přidejte jako topper na hlavní krmivo Vaší kočky.
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte během jednoho dne.
| Produkt č. | CHU-EU127 |
|---|---|
| Obsah: | 280 g |
| EAN: | 4262365731272 |
| Výrobce č. | EU127 |
| Značky: | Churu |
| Druh pochoutky pro kočky: | krémová svačinka |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez syntetických přísad, bez obilovin |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 8,5 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 0,5 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 88 % |
| Energie | 440 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 310 IE |
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 8,5 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 0,5 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 88 % |
| Energie | 440 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 310 IE |
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 8,5 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 0,5 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 88 % |
| Energie | 440 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 310 IE |
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 8,5 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 0,5 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 88 % |
| Energie | 440 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 310 IE |
Složení
30 % Kuřecí maso, tapioka, extrakt z hřebenatek, kolagen, extrakt ze zeleného čaje
28,2 % Kuřecí maso, tapioka, 1,8 % hřebenatky, extrakt z hřebenatek, kolagen, extrakt ze zeleného čaje
27,9 % Kuřecí maso, 2,1 % Sýr, tapioka, extrakt z kuřecího masa, kolagen, extrakt ze zeleného čaje
30 % Kuřecí maso, tapioka, 0,7 % krabí extrakt, kolagen, extrakt ze zeleného čaje
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Pamlsek na lízání 20x14g Box (čeština)
Oblíbené kategorie:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování