Churu Bites 3x10 g, Kuřecí wraps (30 g)
Lahodné polštářky k mlsání
80,00 Kč
(2 666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Churu
Bites 3x10 g
Lahodné polštářky k mlsání
80,00 Kč(2 666,67 Kč / kg) -
Churu
Fun Bites 8x12 g
Takto je mlsání obzvláště zábavné
230,00 Kč(2 395,83 Kč / kg) -
Churu
Juicy Bites 3 x 11,3g
Neodolatelně šťavnatý a měkký pamlsek pro kočky
90,00 Kč(2 647,06 Kč / kg) -
Churu
Bites 8x20 g
Odměna s něčím navíc
165,84 Kč 180,00 Kč(1 727,50 Kč / kg) -
Vlastnosti
- Doplňkové krmivo pro kočky
- Vně měkké, uvnitř krémové
- Bez obilovin
Popis
Vně měkké a uvnitř s krémovou náplní - to jsou neodolatelné Bites od Churu. Jsou zcela výjimečným požitkem pro Vaši kočku a nadchnou nejen dvěma texturami, ale také vybranými ingrediencemi a recepturou odpovídající potřebám zvířat. A protože je jejich obsah kalorií obzvláště nízký, můžete s klidem dopřát o jeden lahodný polštářek navíc.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro dospělé kočky
- Měkký obal a krémová náplň
- Vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- S tuňákem z odpovědného rybolovu a kuřecím masem z chovu odpovídajícího potřebám zvířat
- S vitamínem E
- Nízký obsah kalorií
- Lze podávat z ruky pro posílení vzájemného pouta nebo jako chutný topping na hlavní krmivo
- Optimální pomoc při podávání léků
- Bez obilovin, vedlejších produktů, konzervačních látek a umělých barviv a aromat
Doporučení pro krmení:
- Podávejte Bites přímo z ruky nebo je přidejte jako topper na hlavní krmivo Vaší kočky.
- Po otevření uchovávejte v chladničce.
| Produkt č. | CHU-EU724 |
|---|---|
| Obsah: | 30 g |
| EAN: | 8859387700827 |
| Výrobce č. | EU724 |
| Značky: | Churu |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez kostní a masové moučky, bez konzervantů, bez umělých barviv, bez umělých příchutě, bez obilovin |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 28 % |
| surová vláknina | 0,3 % |
| surové oleje a tuky | 5 % |
| surový popel | 1,8 % |
| vlhkost | 63 % |
| Energie | 1.500 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 121 mg |
Složení
59,1 % Kuřecí maso, 16,3 % tuňák, sušená tapioka, proteinový prášek, kaseinát sodný, extrakt z kuřecího masa, droždí, extrakt ze zeleného čaje
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Bites 3x10 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování