Churu Juicy Bites 3 x 11,3g, Kuřecí a tuňákové aroma (34 g)
Neodolatelně šťavnatý a měkký pamlsek pro kočky
90,00 Kč
(2 647,06 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Churu
Bites 3x10 g
Lahodné polštářky k mlsání
80,00 Kč(2 666,67 Kč / kg) -
Churu
Fun Bites 8x12 g
Takto je mlsání obzvláště zábavné
230,00 Kč(2 395,83 Kč / kg) -
Churu
Juicy Bites 3 x 11,3g
Neodolatelně šťavnatý a měkký pamlsek pro kočky
90,00 Kč(2 647,06 Kč / kg) -
Churu
Bites 8x20 g
Odměna s něčím navíc
165,84 Kč 180,00 Kč(1 727,50 Kč / kg) -
Vlastnosti
- Doplňkové krmivo pro kočky
- Vysoký obsah tekutin
- Bez obilovin
Popis
Tyto lahodné pamlsky vyloudí spokojené předení i u těch nejrozmazlenějších koček! Díky své neodolatelně šťavnaté textuře a veselým tvarům jsou prostě ideální k tomu, abyste svou kočku hýčkali a udělali jí výjimečnou radost. A protože je jejich obsah kalorií obzvláště nízký, můžete jí klidně dopřát o sousto navíc.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro dospělé kočky
- Malá sousta se šťavnatou a měkkou texturou
- Vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- S tuňákem z odpovědného rybolovu a kuřecím masem z chovu šetrného k zvířatům
- S vitamínem E a extraktem ze zeleného čaje
- Nízký obsah kalorií
- Lze podávat z ruky pro posílení vzájemného pouta nebo jako chutný topping na hlavní krmivo
- Optimální pomoc při podávání léků
- Bez obilovin a umělých barviv a konzervačních látek
Doporučení pro krmení:
- Podávejte kousky přímo z ruky nebo je přidejte jako topper na hlavní krmivo Vaší kočky.
- Po otevření uchovávejte v chladničce.
| Produkt č. | CHU-EU701 |
|---|---|
| Obsah: | 34 g |
| EAN: | 8859387701688 |
| Výrobce č. | EU701 |
| Značky: | Churu |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez obilovin |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 29 % |
| surová vláknina | 0,4 % |
| surové oleje a tuky | 3,5 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 65 % |
| Energie | 1.500 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 400 mg |
Složení
97 % Kuřecí maso, extrakt z kuřecího masa, tuňák, sušená tapioka, extrakt ze zeleného čaje
74,8 % Kuřecí maso, 23 % tuňák, extrakt z tuňáka, sušená tapioka, extrakt ze zeleného čaje
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Juicy Bites 3 x 11,3g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování