bunny - krmivo bohaté na vlákninu a strukturu

Filtrovat a seřadit

Cena Malé zvíře Vlastnosti Typ balení Produktové řady
Filtr

Vlákninové a strukturální krmivo: 15 produktů

bunny FrischGras seno

bunny FrischGras seno, jablko (500 g)

  • Přirozená rozmanitost rostlin
  • Šetrně sušené
  • Bohaté na vlákninu a balastní látky
120,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • Pro rovnoměrné obrušování zubů
  • Vysoký obsah vlákniny podporuje normální funkci střev
  • Optimální poměr vápníku a fosforu
430,00 Kč (143,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny FrischGras seno Natur Pur

bunny FrischGras seno Natur Pur, 750 g

  • Přirozená rozmanitost travin
  • Bohaté na vlákninu
  • Šetrně sušené
120,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Seno z chráněných luk Nature

bunny Seno z chráněných luk Nature, 1,70 kg

  • Rostliny, bylinky a květy
  • Z neobdělávaných luk
  • Šetrně sušené teplým vzduchem
350,00 Kč (205,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, jitrocel kopinatý a růžové květy (120 g)

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • S vybranými lahodnými ingrediencemi
  • Bez barviv a konzervantů
180,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“

bunny FrischGras seno „Zahradní štěstí“, 2 kg

  • Pestrá rostlinná rozmanitost
  • S listy, květy a zeleninou
  • Šetrně sušené
290,00 Kč (145,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S vybranými rostlinnými složkami
  • Nízký obsah vápníku
250,00 Kč (312,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny HerbalAid

bunny HerbalAid, 120 g

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • Prášek na přípravu kaše
  • Včetně krmicí stříkačky
150,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy máty peprné a květy heřmánku (400 g)

  • 100% přírodní
  • Bez pelet a extrudátů
  • Pro zakrslé králíky, morčata, činčily a degusy
280,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • S květním pylem a propolisem
  • Pečlivě vybrané složky
  • Bez konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny AntiHairball cracker

bunny AntiHairball cracker, 100 g

  • S výlisky z lněného semínka a papájou
  • Podporuje normální funkci střev
  • Podporuje vylučování spolknutých chlupů
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Prebiotic cracker

bunny Prebiotic cracker, 100 g

  • Chutný snack
  • Podporuje normální střevní mikroflóru
  • S inulinem
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

bunny Prebiotic snack

bunny Prebiotic snack, 35 g

  • Podporuje normální trávení
  • S cenným inulinem
  • 100% přírodní
90,00 Kč (2 571,43 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Multivitaminový snack

bunny Multivitaminový snack, 150 g

  • Pro zakrslé králíky, činčily a osmáky
  • Jako snack a odměna
  • Plus minerály
250,00 Kč (1 666,67 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Immun cracker

bunny Immun cracker, 100 g

  • Lahodný pamlsek
  • S echinaceou a květním pylem
  • Podporuje normální funkci imunitního systému
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu