bunny - doplňkové krmivo

Filtrovat a seřadit

Cena Malé zvíře Vlastnosti Typ balení Produktové řady
Filtr

Doplňkové krmivo: 15 produktů

bunny Botanicals Mid Mix

bunny Botanicals Mid Mix, jitrocel kopinatý a růžové květy (120 g)

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • S vybranými lahodnými ingrediencemi
  • Bez barviv a konzervantů
180,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Okurka a kopr

bunny Okurka a kopr, 40 g

  • Jemně aromatická chuť
  • Kvalitní doplňkové krmivo
  • 100% přírodní
100,00 Kč (2 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Dávkovač vitamínů

bunny Dávkovač vitamínů, 90 g

  • Bohaté na vitamíny a vlákninu
  • S přírodními antioxidanty
  • 100% přírodní
100,00 Kč (1 111,11 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Botanicals Maxi Mix

bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliníku a květy chrpy (400 g)

  • 100% přírodní
  • Bez pelet a extrudátů
  • Pro zakrslé králíky, morčata, činčily a degusy
280,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny ImmunPower

bunny ImmunPower, 200 g

  • S květním pylem a propolisem
  • Pečlivě vybrané složky
  • Bez konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny AntiHairball cracker

bunny AntiHairball cracker, 100 g

  • S výlisky z lněného semínka a papájou
  • Podporuje normální funkci střev
  • Podporuje vylučování spolknutých chlupů
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Prebiotic cracker

bunny Prebiotic cracker, 100 g

  • Chutný snack
  • Podporuje normální střevní mikroflóru
  • S inulinem
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Prebiotic snack

bunny Prebiotic snack, 35 g

  • Podporuje normální trávení
  • S cenným inulinem
  • 100% přírodní
90,00 Kč (2 571,43 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Mix sladké lupiny

bunny Mix sladké lupiny, 100 g

  • Bohaté na bílkoviny
  • S vitamíny a minerály
  • 100% přírodní
100,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu

bunny Multivitaminový snack

bunny Multivitaminový snack, 150 g

  • Pro zakrslé králíky, činčily a osmáky
  • Jako snack a odměna
  • Plus minerály
250,00 Kč (1 666,67 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny JuniorsExtra

bunny JuniorsExtra, 180 g

  • Pro křečky, myši a potkany
  • Extra porce bílkovin a vápníku
  • S moučnými červy a semínky
150,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Ibiškový mix

bunny Ibiškový mix, 50 g

  • 100% přírodní
  • Velmi jemná a hebká textura
  • Obzvlášť aromatický
100,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Louskáček

bunny Louskáček, 150 g

  • Pro myšky, pískomily, křečky a potkany
  • Se živočišnými bílkovinami
  • 100% přírodní
100,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Immun cracker

bunny Immun cracker, 100 g

  • Lahodný pamlsek
  • S echinaceou a květním pylem
  • Podporuje normální funkci imunitního systému
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny Hair & SkinCare

bunny Hair & SkinCare, 200 g

  • Podporuje zdravou srst a kůži
  • S prosem bohatým na křemík
  • Navíc mouční červi
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu