bunny - hlavní krmivo

Filtrovat a seřadit

Cena Malé zvíře Vlastnosti Životní fáze Produktové řady
Filtr

Hlavní krmivo: 30 produktů

BunnyDream BASIC

bunny BunnyDream BASIC, 4 kg

  • Od 6. měsíce věku
  • 63 druhů rostlin
  • Obsah vápníku odpovídající potřebám
749,00 Kč (187,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny MouseDream BASIC

bunny MouseDream BASIC, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Velmi vysoká oblíbenost
190,00 Kč (380,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream EXPERT

bunny HamsterDream EXPERT, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Se lněným semínkem, prosem a sezamem
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream HERBS

bunny BunnyDream HERBS, 1,50 kg

  • 63 druhů rostlin
  • Se 6 dalšími bylinkami
  • S heřmánkem a sedmikráskou z chráněných luk
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream WINTER OUTDOOR (září-březen)

bunny BunnyDream WINTER OUTDOOR (září-​březen), 4 kg

  • Vyvážené složení
  • Od 6. měsíce života
  • Podporuje imunitní systém, dýchací cesty a srst
949,00 Kč (237,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream EXPERT FLOWER

bunny HamsterDream EXPERT FLOWER, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Bez pelet a extrudátů
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream EXPERT HAIR & SKIN

bunny HamsterDream EXPERT HAIR & SKIN, 500 g

  • Podporuje normální funkci srsti a kůže
  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny UroLowCalcium

bunny UroLowCalcium, 800 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S vybranými rostlinnými složkami
  • Nízký obsah vápníku
250,00 Kč (312,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GerbilDream EXPERT

bunny GerbilDream EXPERT, 500 g

  • Přirozená směs
  • S rostlinnými a živočišnými složkami
  • Bez pelet a extrudátů
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HerbalAid

bunny HerbalAid, 120 g

  • Pro zakrslé králíky, morčata, degusy a činčily
  • Prášek na přípravu kaše
  • Včetně krmicí stříkačky
150,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream EXPERT

bunny HamsterDream EXPERT, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Bez pelet
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny DeguDream BASIC

bunny DeguDream BASIC, 1,20 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr vlákniny a škrobu
  • Třívláknová směs pro optimální obrušování zubů
350,00 Kč (291,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream SPECIAL EDITION

bunny BunnyDream SPECIAL EDITION, Blossom (1,50 kg)

  • S množstvím chutných květů
  • S 63 rostlinami z neošetřených luk
  • Optimální 3-vlákninový mix
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream SPECIAL EDITION Vegetables

bunny BunnyDream SPECIAL EDITION Vegetables, 1,50 kg

  • S 63 různými rostlinami z neošetřených luk
  • Optimální poměr surové vlákniny a škrobu
  • 3-vlákninový mix podporuje obrušování zubů a střevní mikroflóru
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterTraum EXPERT HAIR & SKIN

bunny HamsterTraum EXPERT HAIR & SKIN, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Podporuje normální funkci srsti a pokožky
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream EXPERT VEGETABLE

bunny HamsterDream EXPERT VEGETABLE, 500 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • S dýní, cuketou a paprikou
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream VITALITY

bunny BunnyDream VITALITY, 4 kg

  • 63 různých rostlin z neošetřených luk
  • S fenyklovými semínky, květy heřmánku a papájou
  • 3-vlákninový mix pro přirozené obrušování zubů a střevní mikroflóru
929,00 Kč (232,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream SENIOR

bunny BunnyDream SENIOR, 1,50 kg

  • Od 6. roku života
  • Kvalitní kompletní krmivo
  • S indickým kadidlem, ženšenem a ginkgem
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GuineaPigDream YOUNG

bunny GuineaPigDream YOUNG, 4 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr hrubé vlákniny a škrobu
  • 3-druhová vlákninová směs pro ideální obrušování zubů
799,00 Kč (199,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream BASIC

bunny HamsterDream BASIC, 600 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Suroviny z původní domoviny zvířat
220,00 Kč (366,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream YOUNG

bunny BunnyDream YOUNG, 4 kg

  • Pro zakrslé králíky do 6. měsíce života
  • 63 různých druhů rostlin z neošetřovaných luk
  • Cenný inulin podporuje normální střevní mikroflóru
799,00 Kč (199,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny HamsterDream BASIC

bunny HamsterDream BASIC, 600 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Ingredience z původní domoviny zvířat
220,00 Kč (366,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny ChinchillaDream BASIC

bunny ChinchillaDream BASIC, 3,20 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr vlákniny a škrobu
  • Třívláknová směs pro optimální obrušování zubů
799,00 Kč (249,69 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GerbilDream BASIC

bunny GerbilDream BASIC, 600 g

  • Přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Suroviny z původní domoviny pískomilů
220,00 Kč (366,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny RatsDream BASIC

bunny RatsDream BASIC, 500 g

  • 28 různých složek
  • Přirozené složení
  • Vyvážené složení
190,00 Kč (380,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GuineaPigDream SPECIAL EDITION FLOWERS

bunny GuineaPigDream SPECIAL EDITION FLOWERS, 1,50 kg

  • Od 5. měsíce života
  • Optimální 3-druhová vlákninová směs
  • S mnoha chutnými květy
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny MouseDream EXPERT

bunny MouseDream EXPERT, 500 g

  • Přirozené složení
  • S rostlinnými a živočišnými složkami
  • Bez pelet a extrudátů
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu

bunny ProDental

bunny ProDental, 800 g

  • Optimální velikost pelet
  • Vyšší energetická hodnota
  • Velmi dobrá přijatelnost
250,00 Kč (312,50 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

bunny RatsDream EXPERT

bunny RatsDream EXPERT, 500 g

  • Vyvážené a přirozené složení
  • Rostlinné a živočišné složky
  • Velmi vysoká přijatelnost
230,00 Kč (460,00 Kč / kg)

Doručení do 20. listopadu

bunny GuineaPigDream BASIC

bunny GuineaPigDream BASIC, 4 kg

  • Přirozené složení
  • Optimální poměr hrubé vlákniny a škrobu
  • 3-druhová vlákninová směs pro ideální obrušování zubů
749,00 Kč (187,25 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu