Bio Schutz Protect Line PHI pro kočky a malé psy, 6 ml
Biocidní přípravek pro malé psy a kočky
280,00 Kč
(46 666,67 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Chrání až 8 týdnů
- Likviduje stávající parazity
- Slabý zápach a voděodolný
Popis
Tento produkt je biocidní tekutina pro kočky a malé psy, která účinně odpuzuje a hubí parazity, jako jsou klíšťata, komáři, všenky, roztoči a blechy – odstraňuje i již existující napadení. Tekutina má jemnou vůni a je voděodolná. Je vhodná také pro mláďata.
V balení se nacházejí 3 ampule o objemu 2 ml. Jedna aplikace poskytuje ochranu až na 8 týdnů.
Použití: Tekutinu z celé ampule nebo její poloviny (u menších zvířat) rovnoměrně naneste podél celé páteře zvířete. V závislosti na velikosti a typu srsti se přípravek rozprostře po celém těle během 8 až 48 hodin.
Důležité upozornění: Bio Schutz Protect Line PHI pro kočky a malé psy používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o produktu.
Tip: Chcete se dozvědět více o použití tohoto produktu? Stačí kliknout na PDF soubor níže.
| Produkt č. | BSZ-BS680 |
|---|---|
| Obsah: | 6 ml |
| EAN: | 9006226006803 |
| Výrobce č. | BS680 |
| Značky: | Bio Schutz |
| Vlastnosti produktu: | nepropustný, proti klíšťatům a blechám |
Koncentrace účinné látky
| Koncentrace účinné látky | pro/na 1 kg |
|---|---|
| geraniol | 0,5 g |
Soubory ke stažení
Právní informace
| Výrobce: | Luxor Interchem Ges.m.b.H., Laxenburger Str. 165-171, 2331, Vösendorf, Rakousko, www.bioschutz.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Bio Schutz Protect Line PHI pro kočky a malé psy (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování