Betty's Landhausküche Kapsička pro psy zvěřina s amarantem, červenou řepou a jablkem, 125 g

60% podíl masa

50,00 Kč

(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 125 g

skladem

Doručení do pátek, 02. října, pokud objednáte do úterý do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Pro dospělé psy
  • Bez barviv
  • Bez obilovin

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou, 125 g

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy zvěřina s amarantem, červenou řepou a jablkem, 125 g 50,00 Kč (400,00 Kč / kg)
Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou, 125 g 50,00 Kč (400,00 Kč / kg)
Celková cena: 100,00 Kč
Popis

Kapsičku s příchutí zvěřiny s amarantem, červenou řepou a jablkem můžete podávat dospělým psům. Podíl masa v receptuře bez obilovin činí 60 %. Dále obsahuje masový vývar, amarant, červenou řepu, jablko, minerální látky a lněný olej. Krmivo navíc neobsahuje žádná barviva ani dochucovadla.

  • Vysoce kvalitní mokré krmivo pro dospělé psy
  • Ideální pro psy s citlivým žaludkem a přecitlivělostí na krmivo.
  • 60% obsah masa
  • Aromatická zvěřina a droby jemně vařené ve vlastním vývaru spolu s amarantem, červenou řepou a jablkem.
  • S vysoce kvalitním lněným olejem
  • Bez obilovin
  • Dobře snášený monoprotein
  • Vysoká biologická dostupnost
  • Vyrobeno v Německu

Doporučení pro krmení dospělých, normálně aktivních psů:

Hmotnost zvířete Množství krmiva na den
3 - 5 kg 100 - 300 g
5 - 15 kg 300 - 600 g

Produkt č. BLK-10300251
Obsah: 125 g
EAN: 4250321825653
Výrobce č. 10300251
Značky: Betty's Landhausküche
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez barviv, bez konzervantů, bez přídatných látek, bez obilovin, monoproteinové, přírodní
Životní fáze: dospělý
Obecné pokyny: Skutečné množství krmiva závisí na věku, aktivitě a plemeni Vašeho domácího mazlíčka., Zajistěte domácímu zvířátku neustálý přístup k čerstvé vodě.
Složení

60 % zvěřina (jelen, kanec), 25,8 % vývar, 5 % amarant, 4 % červená řepa, 4 % jablka, 1 % minerály, 0,2 % lněný olej

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 10,4 %
surový tuk 8 %
surová vláknina 1,3 %
Rohöle und -fette 0 %
surový popel 1,6 %
vlhkost 70,4 %
fosfor 0,18 %
vápník 0,24 %

Výživové přísady

Složení
vitamín D3 (3a671) 300 IU
vitamín E (3a700) 40 Gramm
měď jako pentahydrát síranu měďnatého (3b405) 3 Milligramm
hořčík 2 Milligramm
oxid zinečnatý (3b603) 30 Milligramm
jód jako jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) 0,25 Milligramm
Právní informace
Výrobce: Soultec Petcare GmbH, Edisonstr. 11, 84453, Mühldorf a.Inn, Německo, www.bettys-landhauskueche.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Betty's Landhausküche Kapsička pro psy zvěřina s amarantem, červenou řepou a jablkem (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder