Betty's Landhausküche Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem, 300 g

Bez barviv a dochucovadel

80,00 Kč

(266,67 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 300 g

Ještě 3 ks skladem

Doručení do pátek, 02. října, pokud objednáte do úterý do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Pro dospělé psy
  • 60% podíl masa
  • Bez obilovin

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou, 300 g

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem, 300 g 80,00 Kč (266,67 Kč / kg)
Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou, 300 g 80,00 Kč (266,67 Kč / kg)
Celková cena: 160,00 Kč
Popis

Betty's Landhausküche kapsička s příchutí krůtího masa s bramborem, mrkví a jablkem má 60% podíl masa a je vhodná pro dospělé psy. Receptura krmiva je přitom 100% bez obilovin, barviv a zvýrazňovačů chuti.

  • Vysoce kvalitní mokré krmivo pro dospělé psy
  • Ideální pro psy s citlivým žaludkem a přecitlivělostí na krmivo.
  • 60% obsah masa
  • S křehkým krůtím masem a drobky jemně vařenými ve vlastním vývaru, a také s bramborami, mrkví a jablky.
  • S vysoce kvalitním lněným olejem
  • Bez obilovin
  • Dobře snášený monoprotein
  • Vysoká biologická dostupnost
  • Vyrobeno v Německu

Doporučené dávkování pro dospělé, normálně aktivní psy:

Hmotnost zvířete Denní dávka krmiva
3 - 5 kg 100 - 300 g
5 - 15 kg 300 - 600 g

Produkt č. BLK-10300239
Obsah: 300 g
EAN: 4250321825264
Výrobce č. 10300239
Značky: Betty's Landhausküche
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez barviv, bez konzervantů, bez přídatných látek, bez obilovin, monoproteinové, přírodní
Životní fáze: dospělý
Obecné pokyny: Skutečné množství krmiva závisí na věku, aktivitě a plemeni Vašeho domácího mazlíčka., Zajistěte domácímu zvířátku neustálý přístup k čerstvé vodě.
Složení

60 % krocan (krůtí srdíčka, krůtí maso, krůtí játra, krůtí krk), 25,8 % vývar, 5 % brambory, 4 % mrkve, 4 % jablka, 1 % minerály, 0,2 % lněný olej

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 10,82 %
surový tuk 6,17 %
Rohöle und -fette 0 %
surová vláknina 0,9 %
surový popel 1,44 %
vlhkost 78,41 %
fosfor 0,21 %
vápník 0,41 %

Výživové přísady

Složení
vitamín D3 (3a671) 300 IU
vitamín E (3a700) 40 Gramm
měď jako pentahydrát síranu měďnatého (3b405) 3 Milligramm
hořčík 2 Milligramm
oxid zinečnatý (3b603) 30 Milligramm
jód jako jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) 0,25 Milligramm
Právní informace
Výrobce: Soultec Petcare GmbH, Edisonstr. 11, 84453, Mühldorf a.Inn, Německo, www.bettys-landhauskueche.de

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Betty's Landhausküche Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem (čeština)