Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou, 300 g

Obohaceno o minerální látky a lněný olej

80,00 Kč

(266,67 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 300 g

skladem

Doručení do pátek, 02. října, pokud objednáte do úterý do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Pro dospělé psy
  • Bez dochucovadel
  • Bez obilovin

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Betty's Landhausküche Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem, 300 g

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou, 300 g 80,00 Kč (266,67 Kč / kg)
Betty's Landhausküche Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem, 300 g 80,00 Kč (266,67 Kč / kg)
Celková cena: 160,00 Kč
Popis

Tato kapsička s příchutí hovězího s bramborami, dýní a hruškou má 60% podíl masa a je navíc obohacena o minerální látky a lněný olej. Receptura však zůstává 100% bez obilovin, barviv a dochucovadel.

  • Vysoce kvalitní mokré krmivo pro dospělé psy
  • Ideální pro psy s citlivým žaludkem a přecitlivělostí na krmivo.
  • 60% obsah masa
  • Vydatné hovězí maso a droby jemně vařené ve vlastním vývaru, spolu s bramborami, dýní a hruškou.
  • S vysoce kvalitním lněným olejem
  • Dobře snášený monoprotein
  • Bez obilovin
  • Vysoká biologická dostupnost
  • Vyrobeno v Německu

Doporučení pro krmení pro dospělé, běžně aktivní psy:

Hmotnost zvířete Množství krmiva na den
3 - 5 kg 100 - 300 g
5 - 15 kg 300 - 600 g

Produkt č. BLK-10300237
Obsah: 300 g
EAN: 4250321825301
Výrobce č. 10300237
Značky: Betty's Landhausküche
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez barviv, bez konzervantů, bez přídatných látek, bez obilovin, monoproteinové, přírodní
Životní fáze: dospělý
Obecné pokyny: Skutečné množství krmiva závisí na věku, aktivitě a plemeni Vašeho domácího mazlíčka., Zajistěte domácímu zvířátku neustálý přístup k čerstvé vodě.
Složení

60 % hovězí maso (hovězí srdce, hovězí maso, hovězí játra, hovězí dršťky, hovězí plíce), 25,8 % vývar, 5 % brambory, 4 % dýně, 4 % hrušky, 1 % minerály, 0,2 % lněný olej

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 10,9 %
surový tuk 7,13 %
surová vláknina 1,33 %
Rohöle und -fette 0 %
surový popel 1,39 %
vlhkost 78,8 %
fosfor 0,22 %
vápník 0,31 %

Výživové přísady

Složení
vitamín D3 (3a671) 300 IU
vitamín E (3a700) 40 Gramm
měď jako pentahydrát síranu měďnatého (3b405) 3 Gramm
hořčík 2 Milligramm
oxid zinečnatý (3b603) 30 Milligramm
jód jako jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) 0,25 Milligramm
Právní informace
Výrobce: Soultec Petcare GmbH, Edisonstr. 11, 84453, Mühldorf a.Inn, Německo, www.bettys-landhauskueche.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder