Betty's Landhausküche - krmivo pro kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití
Filtr

Krmivo pro kočky: 1 - 30 z 47 produktů

Betty's Landhausküche Drůbeží PUR

Betty's Landhausküche Drůbeží PUR, 200 g

  • Vhodné i pro zvířata s citlivým žaludkem
  • S 71% podílem masa
  • Suroviny v nejlepší kvalitě
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička s čistým kuřecím masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s čistým kuřecím masem a brutnákovým olejem, 100 g

  • Šťavnaté kuřecí maso
  • Šetrně vařené
  • Obohaceno o taurin
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kachna

Betty's Landhausküche Kachna, 200 g

  • Vhodné i pro citlivé kočky
  • S vysoce kvalitním masem
  • Chutná delikatesa
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kuřecí a bažant s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kuřecí a bažant s brutnákovým olejem, 200 g

  • I pro náročné gurmány
  • Vysoký podíl masa
  • Důležitý zdroj bílkovin
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Klokan s bramborami a drůbežím masem

Betty's Landhausküche Klokan s bramborami a drůbežím masem, 200 g

  • Lahodné mokré krmivo
  • S 65% podílem masa
  • Vhodné i pro citlivá zvířata
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kuřecí a telecí s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kuřecí a telecí s brutnákovým olejem, 200 g

  • I pro citlivé gurmány
  • Jemně vyladěné ingredience
  • Obzvláště vysoká kvalita
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kuřecí a losos

Betty's Landhausküche Kuřecí a losos, 200 g

  • Vhodné i pro kočky s citlivým žaludkem
  • Bohaté na omega-3 mastné kyseliny
  • Vyvážené kompletní krmivo
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Hovězí & srdce

Betty's Landhausküche Hovězí & srdce, 200 g

  • Pro normálně aktivní kočky
  • S 69% podílem masa
  • Vysoce kvalitní suroviny
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Hovězí čisté s lněným olejem

Betty's Landhausküche Hovězí čisté s lněným olejem, 200 g

  • Vydatná chuť
  • Vysoký podíl masa
  • Ideální pro aktivní kočky
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička s kuřecím a bažantím masem s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s kuřecím a bažantím masem s brutnákovým olejem, 100 g

  • Vhodné pro kočky s citlivým žaludkem
  • S lehce stravitelnými druhy masa
  • Vysoce kvalitní zdroj živočišných bílkovin
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Krmivo pro kočky s krůtím masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Krmivo pro kočky s krůtím masem a brutnákovým olejem, 200 g

  • Vynikající mokré krmivo
  • S vysoce kvalitním masem
  • Bohaté na omega-6 mastné kyseliny
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kapsička klokan s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička klokan s brutnákovým olejem, 100 g

  • Vhodné i pro citlivé gurmány
  • S vysoce kvalitním masem
  • Vysoká biologická dostupnost
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička s kuřecím a telecím masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s kuřecím a telecím masem a brutnákovým olejem, 100 g

  • Vhodné pro všechna plemena koček
  • I pro citlivé gurmány
  • Šetrně vařené maso
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička hovězí a srdce s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička hovězí a srdce s brutnákovým olejem, 100 g

  • Šetrně vařené maso
  • Vysoká biologická dostupnost
  • S vysoce kvalitním brutnákovým olejem
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kitten kuřecí & hovězí

Betty's Landhausküche Kitten kuřecí & hovězí, 200 g

  • Pro koťata od 2 do 12 měsíců
  • S extra velkým množstvím masa
  • Vysoká biologická dostupnost
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička čistá drůbež s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička čistá drůbež s brutnákovým olejem, 100 g

  • S nejkvalitnějšími surovinami
  • Bohaté na cenné proteiny
  • Vysoká biologická dostupnost
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kočičí snack Knuspertraum kachna se šantou kočičí

Betty's Landhausküche Kočičí snack Knuspertraum kachna se šantou kočičí, 50 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Křupavé zvenku a krémové uvnitř
  • Bez přidaného cukru
50,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selektion Nr.2 zkušební box ( 8 x 200 g )

Betty's Landhausküche Selektion Nr.2 zkušební box ( 8 x 200 g ), 1.600 g

  • Se 4 příchutěmi
  • Čerstvé maso
  • Šetrně vařené
449,32 Kč 500,00 Kč (280,83 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kočičí snack Knuspertraum kuře se sýrem

Betty's Landhausküche Kočičí snack Knuspertraum kuře se sýrem, 50 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Křupavé zvenku a krémové uvnitř
  • Bez přidaného cukru
50,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche - Selektion Nr.3 Probier-Box ( 6 x 400g )

Betty's Landhausküche Betty's Landhausküche -​ Selektion Nr.3 Probier-​Box ( 6 x 400g ), 2.400 g

  • Se 3 příchutěmi
  • Čerstvé maso
  • Šetrně vařené
494,28 Kč 559,00 Kč (205,95 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Selektion Nr. 4 zkušební box 12 x 100 g

Betty's Landhausküche Selektion Nr. 4 zkušební box 12 x 100 g, 1.200 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro kočky
  • S velkým množstvím masa a ryb
  • Bez přidaného cukru
500,00 Kč (416,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Čisté kuřecí s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Čisté kuřecí s brutnákovým olejem, 200 g

  • Šetrně vařeno
  • Obohaceno o taurin
  • Vhodné i pro nutričně citlivé kočky
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička s čistým klokaním masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s čistým klokaním masem a brutnákovým olejem, 100 g

  • Pro nutričně citlivé kočky
  • Obohaceno o taurin
  • Mnoho živin
55,96 Kč 70,00 Kč (559,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selektion Nr.1 - degustační box (12 x 100 g)

Betty's Landhausküche Selektion Nr.1 -​ degustační box (12 x 100 g), 1.200 g

  • Se 4 příchutěmi
  • Čerstvé maso
  • S brutnákovým olejem
559,00 Kč (465,83 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Suché krmivo pro dospělé - čisté hovězí

Betty's Landhausküche Betty's Landhausküche Suché krmivo pro dospělé -​ čisté hovězí, 1,40 kg

  • Kompletní krmivo pro kočky
  • Vydatný chuťový zážitek
  • Bez obilovin
430,00 Kč (307,14 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička s kachním masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s kachním masem a brutnákovým olejem, 100 g

  • Šetrně vařené kompletní krmivo
  • S čerstvým kachním a drůbežím masem
  • Obsahuje důležité omega-6 mastné kyseliny
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuřecí a hovězí

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuřecí a hovězí, 100 g

  • Pro Kitten od 2 do 12 měsíců
  • Extra vysoký podíl masa
  • Optimální kombinace živin
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička kuřecí a losos s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička kuřecí a losos s brutnákovým olejem, 100 g

  • S kuřecím masem, vnitřnostmi a rybou
  • Plné hodnotných bílkovin
  • Pro optimální přísun živin
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička hovězí čisté s brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička hovězí čisté s brutnákovým olejem, 100 g

  • Se šťavnatým hovězím masem
  • Šetrně vařené
  • Bohaté na omega-6 mastné kyseliny
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička s krůtím masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s krůtím masem a brutnákovým olejem, 100 g

  • Vhodné pro všechna plemena koček
  • I pro gurmány s citlivým žaludkem
  • S vysoce kvalitním a čerstvým masem
44,73 Kč 50,00 Kč (447,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října