Betty's Landhausküche - krmivo pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze
Filtr

Krmivo pro psy: 21 produktů

Betty's Landhausküche Sob s bramborami

Betty's Landhausküche Sob s bramborami, 200 g

  • Optimální receptura pro aktivní psy
  • S 69% podílem masa
  • Poskytuje cenný vápník
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička pro psy zvěřina s amarantem, červenou řepou a jablkem

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy zvěřina s amarantem, červenou řepou a jablkem, 125 g

  • Pro dospělé psy
  • Bez barviv
  • Bez obilovin
37,98 Kč 50,00 Kč (303,84 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy krůtí s bramborem, mrkví a jablkem, 125 g

  • Pro dospělé psy
  • 60% podíl masa
  • Bez obilovin
37,98 Kč 50,00 Kč (303,84 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy hovězí s bramborami, dýní a hruškou, 125 g

  • Pro dospělé psy
  • Bez dochucovadel
  • Bez obilovin
37,98 Kč 50,00 Kč (303,84 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička pro psy kuřecí se sladkými bramborami, mrkví a hruškou

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy kuřecí se sladkými bramborami, mrkví a hruškou, 125 g

  • Pro dospělé psy
  • Bez dochucovadel
  • Bez obilovin
37,98 Kč 50,00 Kč (303,84 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Jehněčí a rýže

Betty's Landhausküche Jehněčí a rýže, 200 g

  • Vhodné i pro citlivá plemena psů
  • S jemným jehněčím masem
  • Vysoká biologická dostupnost
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kachna

Betty's Landhausküche Kachna, 200 g

  • Lehce stravitelný zdroj masa
  • Vhodné i pro psy s citlivým žaludkem
  • Přírodní zdroj vápníku
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Masové menu

Betty's Landhausküche Masové menu, 200 g

  • Pro všechny aktivní psy
  • Se 73% podílem masa
  • Vysoká biologická dostupnost
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kůň s bramborem a bodlákovým olejem

Betty's Landhausküche Kůň s bramborem a bodlákovým olejem, 200 g

  • Lehce stravitelný jediný zdroj bílkovin
  • Doplněno o hodnotný bodlákový olej
  • Vhodné i pro citlivá plemena psů
67,20 Kč 80,00 Kč (336,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Klokan s bramborami a drůbežím masem

Betty's Landhausküche Klokan s bramborami a drůbežím masem, 200 g

  • Lehce stravitelné kompletní krmivo
  • Vhodné pro všechna plemena psů
  • S vysoce kvalitním masem
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Zvěřina a drůbež s brusinkami

Betty's Landhausküche Zvěřina a drůbež s brusinkami, 200 g

  • Vhodné i pro citlivá plemena psů
  • Obzvláště dobře snášenlivá receptura
  • S cenným bodlákovým olejem
67,20 Kč 80,00 Kč (336,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Krůtí a rýže

Betty's Landhausküche Krůtí a rýže, 200 g

  • Lahodná receptura s krůtím masem
  • Obsah masa 61 %
  • Šetrně vařeno v masovém vývaru
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy s jehněčím a pohankou

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy s jehněčím a pohankou, 125 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • 60% podíl masa
  • Bez obilovin
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kuřecí a sladké brambory

Betty's Landhausküche Kuřecí a sladké brambory, 400 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • 60% podíl masa
  • Lehce stravitelný monoprotein
78,44 Kč 90,00 Kč (196,10 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Hovězí čisté s lněným olejem

Betty's Landhausküche Hovězí čisté s lněným olejem, 200 g

  • Optimální pro velmi aktivní psy
  • S libovým hovězím masem
  • Zjemněno nejlepším lněným olejem
55,96 Kč 70,00 Kč (279,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Hovězí s bramborem

Betty's Landhausküche Hovězí s bramborem, 400 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • Lehce stravitelný monoprotein
  • Bez obilovin
78,44 Kč 90,00 Kč (196,10 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kachna s amarantem

Betty's Landhausküche Kachna s amarantem, 400 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • 60% podíl masa
  • Bez obilovin
78,44 Kč 90,00 Kč (196,10 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Zvěřina s červenou řepou, amarantem a jablkem

Betty's Landhausküche Zvěřina s červenou řepou, amarantem a jablkem, 800 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • 60% podíl masa
  • Bez obilovin
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Krůtí s bramborem

Betty's Landhausküche Krůtí s bramborem, 800 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • 60% podíl masa
  • Lehce stravitelný monoprotein
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Jehněčí s pohankou

Betty's Landhausküche Jehněčí s pohankou, 400 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • 60% podíl masa
  • Bez zvýrazňovačů chuti
90,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kapsička pro psy s kachním masem a amarantem

Betty's Landhausküche Kapsička pro psy s kachním masem a amarantem, 125 g

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
  • 60% podíl masa
  • Bez obilovin
37,98 Kč 50,00 Kč (303,84 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici