Vločky, tablety a tyčinky jako krmivo pro okrasné ryby

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Krmivo: 24 produktů

TetraMin vločkové krmivo

Tetra TetraMin vločkové krmivo, 10 l

  • podporuje pohodu, vitalitu a nádheru barev
  • podporuje normálně fungující imunitní systém
  • bioaktivní formulace plus prebiotika
1 379,00 Kč (137,90 Kč / l)

Doprava zdarma do 07. října

Tetra Rubin

Tetra Rubin, 100 ml

  • vločkové krmivo s přírodními zvýrazňovači barvy pro větší intenzitu barvy
  • efekt zvýrazňující barvu lze pozorovat již po 2 týdnech
  • obsahuje všechny životně důležité živiny, vitamíny a stopové prvky
100,00 Kč (1 000,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Cichlid XL vločkové krmivo

Tetra Cichlid XL vločkové krmivo, 1 l

  • vysoký podíl živočišných bílkovin a rostlinných živin
  • odpovídá přirozenému vzoru kořisti
  • bez barviv a přidaných konzervantů
592,91 Kč 629,00 Kč (592,91 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Guppy Colour Mini Flakes

Tetra Guppy Colour Mini Flakes, 250 ml

  • vyvážené a kompletní základní krmivo pro všechny živorodky
  • vysoký obsah přírodních zvýrazňovačů barev pro lepší lesk barev
  • BioActive formulace
180,00 Kč (720,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Weekend krmivo

Tetra Weekend krmivo, 18 g

  • až na 6 dní
  • jednoduché dávkování
  • s minerály a bílkovinami
130,00 Kč (7 222,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tetra FunTips Tablets

Tetra FunTips Tablets, L (165 tablet)

  • dvoubarevné tablety
  • pro okrasné ryby
  • k připevnění na sklo akvária
350,00 Kč (3 977,27 Kč / kg)

Doručení do 07. října

TetraMin XL

Tetra TetraMin XL, 500 ml

  • vysoce kvalitní proteinová směs
  • bioaktivní formulace plus prebiotika
  • podporuje vitalitu a imunitní systém
230,00 Kč (460,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Pleco XL Tablets

Tetra Pleco XL Tablets , 133 tablet

  • se spirulinou
  • optimální a pestrá strava
  • pro býložravé ryby žijící u dna
430,00 Kč (2 687,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tetra Cichlid Granules

Tetra Cichlid Granules, 500 ml

  • směs základních krmiv pro středně velké cichlidy
  • se dvěma různými typy granulí
  • optimálně vyvážená proteinová směs
430,00 Kč (860,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra WaferMix

Tetra WaferMix, 1 l

  • nezakaluje vodu
  • se spirulinou a krevetami
  • vyvážené složení
999,00 Kč (999,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Tablets TabiMin XL

Tetra Tablets TabiMin XL, 133 tablet

  • pro plaché ryby
  • se stabilizovaným vitamínem C
  • s řasami bohatými na minerály a karotenoidy
450,00 Kč (2 812,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

TetraMin Granules

Tetra TetraMin Granules, 250 ml

  • rychle vsakuje vodu a pomalu klesá
  • přírodní ingredience a extra prebiotika
  • receptura BioActive podporuje imunitní systém
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Cichlid Sticks

Tetra Cichlid Sticks, 10 l

  • vyvážená a zdravá směs
  • vysoce kvalitní proteinová směs
  • plovoucí červovité tyčinky
1 749,00 Kč (174,90 Kč / l)

Doprava zdarma do 07. října

Tetra TabiMin Tablets

Tetra TabiMin Tablets, 120 tablet

  • zaručení čisté vody (Clean & Clear)
  • se stabilizovaným vitamínem C
  • s řasami bohatými na minerály a karotenoidy
150,00 Kč (3 061,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tetra Pleco Spirulina Wafers

Tetra Pleco Spirulina Wafers, 250 ml

  • rostlinné prémiové krmivo
  • nezpůsobuje zakalení vody
  • bohaté na minerální látky a vlákninu
330,00 Kč (1 320,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

TetraMin Crisps

Tetra TetraMin Crisps, 250 ml

  • vysoká nutriční hodnota, díky nízkoteplotním procesům
  • vysoce kvalitní proteinová směs
  • bioaktivní formulace plus prebiotika
200,00 Kč (800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Cichlid Shrimp Sticks

Tetra Cichlid Shrimp Sticks, 250 ml

  • vyvážené a kompletní základní krmivo pro všechny masožravé cichlidy
  • vysoký podíl krevet a krillu
  • podporuje normální růst a odolnost
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

TetraMin Food Granules XL

Tetra TetraMin Food Granules XL, 250 ml

  • klesá pomalu a rovnoměrně
  • bioaktivní formule plus prebiotika
  • podporuje vitalitu a imunitní systém
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Guppy Mini Flakes

Tetra Guppy Mini Flakes, 250 ml

  • speciálně vyvinuté mini vločky pro malá ústa
  • recept s bylinnými přísadami a přidanými minerály
  • s přírodními zvýrazňovači barev pro jasné barvy
200,00 Kč (800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Pleco Tablets

Tetra Pleco Tablets, 120 tablet

  • pomalé rozpouštění
  • rychlé potopení
  • pro býložravé ryby žijící u dna
150,00 Kč (3 061,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tetra Phyll

Tetra Phyll, 250 ml

  • druhově vhodný tvar vloček
  • vysoký obsah bylinných složek pro normální odolnost a vitalitu
  • důležitá vláknina podporuje normální trávení
230,00 Kč (920,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Tetra Rubin granulát

Tetra Rubin granulát, 250 ml

  • S přírodními zvýrazňovači barev pro větší barevnou intenzitu
  • Ideální pro krmení ryb ve středních vrstvách vody
  • Obsahuje všechny důležité živiny, vitamíny a stopové prvky
280,00 Kč (1 120,00 Kč / l)

Doručení do 04. listopadu

Tetra Pleco Veggie Wafers

Tetra Pleco Veggie Wafers, 250 ml

  • pro ryby žijící u dna
  • s nezbytnou vlákninou
330,00 Kč (1 320,00 Kč / l)

Doručení do 05. listopadu

Tetra Phyll Granules

Tetra Phyll Granules, 250 ml

  • vysoký obsah bylinných složek pro odolnost a vitalitu
  • důležitá vláknina podporuje normální trávení
  • s recepturou BioActive a extra prebiotiky
280,00 Kč (1 120,00 Kč / l)

Doručení do 04. listopadu