Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 950 g
Kompletní krmivo pro kočky
109,68 Kč 140,00 Kč -22%
(115,45 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pro kočky od 1 roku
- Vyvážené a chutné
- Křupavé
- Lahodná náplň
- Abrazivní účinek na zuby
- Pro dobrý zrak
- Podporuje močové cesty
Popis
Kvalitní a vyvážené suché krmivo pro dospělé kočky od 1 roku věku. Toto chutné krmivo má speciální recepturu přizpůsobenou potřebám Vaší dospělé kočky a dodává jí vitamíny a minerály v optimálním poměru! Polštářky mají křupavý obal a měkké jádro s lahodnou náplní.
Během chroupání dochází k jemnému abrazivnímu efektu na zuby, který přispívá k dlouhodobému udržení jejich zdraví. Obsažený vitamín A posiluje zrak a podporuje také zdraví močových cest.
Doporučené denní dávkování:
Pro plnohodnotné stravování můžete krmit kombinací mokrého a suchého krmiva.
Suché krmivo:
- 3 kg tělesné hmotnosti: 45 g suchého krmiva
- 4 kg tělesné hmotnosti: 55 g suchého krmiva
- 5 kg tělesné hmotnosti: 65 g suchého krmiva
Mokré + suché krmivo:
- 3 kg tělesné hmotnosti: 1 ½ kapsičky + 15 g suchého krmiva
- 4 kg tělesné hmotnosti: 2 kapsičky + 15 g suchého krmiva
- 5 kg tělesné hmotnosti: 2 kapsičky + 25 g suchého krmiva
Poznámka: Pokud má Vaše kočka sklony k nadváze, doporučujeme uvedené krmné dávky upravit směrem dolů.
| Produkt č. | WHI-433365 |
|---|---|
| Obsah: | 950 g |
| EAN: | 5900951296611 |
| Výrobce č. | 433365 |
| Značky: | Whiskas |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Obsah: | 800 - 1200 g, 1,2 - 5 kg |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| surový protein | 30 % |
| surové oleje a tuky | 11,5 % |
| anorganická látka | 9,1 % |
| surová vláknina | 2 % |
| surový popel | 0 % |
| vápník | 1,4 % |
| fosfor | 0,96 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 679 IE |
| vitamín e | 85 mg |
| taurin | 1.090 mg |
| pentahydrát síranu měďnatého | 5 mg |
| jodid draselný | 1,3 mg |
| monohydrát síranu železnatého | 10,1 mg |
| mangan jako síran manganatý, monohydrát | 23,4 mg |
| seleničitan sodný | 0,06 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého | 68,1 mg |
Složení
Právní informace
| Výrobce: | MARS Austria, Handelskai 92, 1200, Wien, Rakousko, www.mars.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+ (čeština)
2 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
4 hodnocení
Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 2 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování