Whiskas Konzerva s hovězím v omáčce 1+, 400 g
Kompletní krmivo pro kočky
60,00 Kč
(150,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Whiskas
Konzerva v terrine s hovězím 1+
Kompletní krmivo pro kočky
54,33 Kč 60,00 Kč(135,83 Kč / kg) -
Whiskas
Konzerva v terrine s tuňákem 1+
Kompletní krmivo pro kočky
54,33 Kč 60,00 Kč(135,83 Kč / kg) -
Whiskas
Konzerva s drůbežím v omáčce 1+
Kompletní krmivo pro kočky
60,00 Kč(150,00 Kč / kg) -
Whiskas
Konzerva v terrine s drůbežím 1+
Kompletní krmivo pro kočky
54,33 Kč 60,00 Kč(135,83 Kč / kg) -
Whiskas
Konzerva s hovězím v omáčce 1+
Kompletní krmivo pro kočky
60,00 Kč(150,00 Kč / kg) -
Whiskas
Konzerva s jehněčím v omáčce 1+
Kompletní krmivo pro kočky
54,33 Kč 60,00 Kč(135,83 Kč / kg)
Vlastnosti
- Pro dospělé kočky
- Nabízí rozmanitost
- S hovězím masem
Popis
Tato konzerva s lahodnou hovězí omáčkou je určena speciálně pro dospělé kočky. Kompletní krmivo je bohaté na chutné suroviny a přináší do každodenního jídelníčku příjemné zpestření.
Doporučené dávkování:
Dospělá kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje ⅔ konzervy denně! Whiskas doporučuje kombinovat suché a mokré krmivo. V tomto případě podávejte ½ konzervy a k tomu 25 g suchého krmiva.
Upozornění: Pokud má Vaše kočka sklony k nadváze, upravte doporučené množství krmiva směrem dolů.
| Produkt č. | WHI-295683 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4008429067938 |
| Výrobce č. | 295683 |
| Značky: | Whiskas |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Obsah: | 300 - 400 g, 400 - 800 g |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné proteinové extrakty, minerály, rostlinné vedlejší produkty
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 9 % |
| surový tuk | 4,5 % |
| surový popel | 2,1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 20 mg |
| vitamín B1 | 30 mg |
| bezvodý jodid vápenatý | 0,3 mg |
| monohydrát síranu železnatého | 33 mg |
| monohydrát síranu manganatého | 6,3 mg |
| síran zinečnatý, monohydrát | 44 mg |
Právní informace
| Výrobce: | MARS Austria, Handelskai 92, 1200, Wien, Rakousko, www.mars.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Whiskas Konzerva s hovězím v omáčce 1+ (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování